• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 77
   کد: 161869
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در دیدار با مدیران هیئات مذهبی:

   مدیریت شهری مشهد موجبات سفری خاطره‌انگیز را برای زائران رضوی فراهم می‌آورد

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: همه ما در دهه پایانی ماه صفر میزبان میلیون‌ها عزادار امام‌رضا(ع) هستیم و باید موجبات سفری خاطره‌انگیز و توام با آسودگی خاطر برای ایشان به ارمغان آوریم.
   مدیریت شهری مشهد موجبات سفری خاطره‌انگیز را برای زائران رضوی فراهم می‌آورد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در نشست جمعی از اعضای شورا و مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با مدیران هیئات مذهبی اظهارکرد: شهر مشهد، شهر امام‌رضا(ع) و شهری مذهبی، دینی و باهویت شیعی است و همه ما مفتخریم که مجاور و خادم این بارگاه منور هستیم که با بالاترین توفیق است.

   وی با بیان اینکه اقدامات ما باید در شان و درخور مشهدالرضا(ع) باشد، گفت: در دهه پایانی ماه صفر زائران و عزاداران بسیاری به عشق زیارت امام‌رضا(ع) به مشهدمقدس مشرف می‌شوند و همه ما میزبان این بزرگواران هستیم و باید موجبات سفری خاطره‌انگیز و توام با آسودگی خاطر به ارمغان آوریم.

   رمارم خاطرنشان کرد: هر اقدام مدیریت شهری مشهد در وهله نخست با هدف رضای حق تعالی و در وهله دوم با هدف پذیرش از سوی امام‌رضا(ع) است و امیدواریم این امام همام از خادمی 4 ساله اعضای شورای شهر مشهد رضایت داشته باشند.

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد افزود: جوانان ما نیازمند برنامه‌هایی هستند که ضمن اینکه دین ایشان حفظ شود، دنیا آنها نیز تامین گردد؛ انتظار یکسویه از آنها نمی‌توان داشت و لذا شورای شهر و شهرداری باید نسبت به تمامی مسائل نگاهی همه جانبه داشته باشد.

   رمارم در پایان گفت: از تمامی هیئت های مذهبی که جوانان را زیر بیرق و پرچم امام‌حسین(ع) نگاه‌ می‌دارند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

    

   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 985    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,456
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد