• دوشنبه،18 اسفند 1399
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 161868
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس در نشست با مسئولان هیئات مذهبی:

   اثرگذاری مناسبت های ملی و مذهبی درگرو برگزاری مردمی

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: هراندازه که برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی، مردمی‌تر باشد، از کارایی و اثربخشی بیشتری برخودار خواهند بود و از وابستگی به دستگاه‌ها و ارگان های دولتی باید فاصله بگیریم.
   اثرگذاری مناسبت های ملی و مذهبی درگرو برگزاری مردمی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، نشست صمیمی رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و مدیران شهری با مسئولان هیئت های مذهبی برگزار شد.

   علیرضا شهریاری، عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در این جلسه اظهارکرد: مشهد هرساله در دهه پایانی ماه صفر میزبان میلیون‌ها عزادار اهل‌بیت(ع) است و لذا امیدواریم بتوانیم خدمت‌گذاران صدیقی برای زائران و مجاوران رضوی باشیم.

   وی با بیان اینکه علم عزاء ائمه معصومین 1400 سال است که برافراشته شده و هر روزه این بزرگداشت نمود بیشتری پیدا کرده است، گفت: راهپیمایی اربعین حسینی(ع) مصداق بارز این مهم است و شاهد بودیم که مردم با وجود همه مضیقه های ایجاد شده از سوی دشمنان این مرزوبوم، حضور پررنگ‌تری در این گردهمایی دینی و مذهبی داشتند.

   شهریاری با تاکید بر لزوم بزرگداشت دهه پایانی آخر ماه صفر، تصریح کرد: مشهد نیز میزبان میلیون‌ها عزادار و شیفته اهل بیت(ع) است که این مراسم در مشهد باید با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار شود.

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: مردم 1400 سال این مراسم را برگزار کرده‌اند و مسئولیت آن را به دوش کشیده‌اند؛ هراندازه که این اقدامات مردمی‌تر باشد، از کارایی و اثربخشی بیشتری برخودار خواهند بود و از وابستگی به دستگاه‌ها و ارگان های دولتی باید فاصله بگیریم.

   احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در این جلسه با بیان اینکه یکی از راهبردها و سیاست‌های شورای پنجم شهر مشهد، گفتگو و تعامل و استفاده از نقطه نظرات گروه های مختلف مردم و شخصیت های حقیقی و حقوقی است، اظهارکرد: این امر برای ما از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار بوده و هیئات و گروه های مذهبی در این زمینه از اولویت و درجه والایی برخوردار هستند.

    

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 79    بازدید کنندگان دیروز: 2353    کل بازدید ها : 6,353,881
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد