• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 77
   کد: 161548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد:

   رانندگی نامناسب برخی شهروندان، اتفاقات ناگواری را برای شهر رقم زده است

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر رانندگی نامناسب برخی شهروندان، اتفاقات ناگواری را برای شهر رقم زده است.
   رانندگی نامناسب برخی شهروندان، اتفاقات ناگواری را برای شهر رقم زده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند با اشاره به جانباختن آتش‌نشان فرداکار مشهدی حین عملیات نجات مسافران یک دستگاه اتوبوس با گلایه از وجود فرهنگ نادرست رانندگی در این شهر اظهار کرد: اینکه هر سه روز شاهد دو تصادف در شهر باشیم جای تأسف دارد و باید برای رفع آن فکری اندیشید.
   وی با ابراز تأسف از اینکه نوزادی چهارماهه پدر خود را به دلیل سهل‌انگاری یک راننده از دست داده است، افزود: برخی از رانندگان مشهدی چیزی به اسم ترمز و احتیاط را فراموش کرده‌اند. همین موضوع سبب بروز حوادث تلخی مثل این حادثه می‌شود.
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به حادثه مشابهی که چند روز قبل برای او و فرزندش به وقوع پیوسته است، متذکر شد: از این موارد در بحث رانندگی مشهدی‌ها کم نداریم و متاسفانه هر روز نیز بدتر از روز قبل می‌شود.
   وی ادامه داد: داشتن این نگاه که بیمه هزینه‌های خسارت و لطمات را پرداخت می‌کند، باعث بی‌توجهی بسیاری از افراد به درست رانندگی کردن شده است و همین موضوع فجایع زیادی را به بار آورده است.
   بهاروند خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حوزه کارهای فرهنگی برای حمل و نقل و ترافیک مشکلی نداریم و رعایت این فرهنگ بزرگترین چالشی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم.

    

   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 865    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,509
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد