• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 88
   کد: 160527
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
   عضو شورای شهر مشهد در بازدید سرزده از شهرداری منطقه ۸:

   بازدیدهای سرزده موجب تکریم بیشتر ارباب‌رجوع می‌شود

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بازدیدهای سرزده اعضای شورای شهر از سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق، سبب تکریم بیشتر ارباب‌رجوع و شهروندان توسط کارکنان شهرداری می‌شود.
   بازدیدهای سرزده موجب تکریم بیشتر ارباب‌رجوع می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در گذشته بازدیدهای مختلفی به صورت سرزده از سازمان‌های حمل‌ونقلی شهرداری مشهد داشته‌ام و امروز نیز همانند سایر اعضای شورای شهر، بازدیدی سرزده از منطقه 8 شهرداری مشهد انجام شد.

   وی بابیان اینکه این بازدید در مدت زیادی بدون حضور دوربین برگزار شد، بیان کرد: با این شرایط توانستم 45 دقیقه به‌صورت ناشناس در بخش‌های مختلف این منطقه حضور پیدا کرده و مشکلات شهروندان را از نزدیک مشاهده و با آن‌ها گفت‌وگو کنم.

   بهاروند بیان کرد: شورای شهر دارای 2 وظیفه قانون‌گذاری و نظارت است و لذا اینکه کارکنان شهرداری مشهد بدانند که شورای اسلامی شهر مشهد بر کار آن‌ها نظارت دارد، قطعا سبب تکریم بیشتر ارباب‌رجوع و حل سریع‌تر مشکلات شهروندان می‌شود.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه شهرداری منطقه 8 با تمام معضلات، مجموعه‌ای منسجم و هماهنگ بود، تصریح کرد: این بازدیدها در آینده هم ادامه خواهد داشت و امیدواریم به کاهش مشکلات شهروندان منجر شود.

    

   تعداد بازدید: 88
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 850    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,494
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد