•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 43
    کد: 160369
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
    عضو شورای شهر مشهد در بازدید سرزده از شهرداری منطقه 7:

    بازدیدهای سرزده موجب ارتقاء رضایتمندی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری خواهد شد

    عضو شورای شهر مشهدمقدس گفت: بدون شک بازدیدهای سرزده ارتقاء رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت و موجب می‌شود که مردم بعد نظارتی شورای شهر را بهتر و ملموس‌تر حس‌ کنند.
    بازدیدهای سرزده موجب ارتقاء رضایتمندی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری خواهد شد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی روز گذشته به صورت سرزده از شهرداری منطقه 7 بازدید کرد و به گفتگو با کارکنان و شهروندان مراجعه‌کننده به این مجموعه پرداخت.

    فیضی در پایان بازدید و ضمن گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: بواسطه این بازدیدها از روند خدمات‌رسانی به مردم و شهروندان اطلاع بیشتری کسب ‌می‌شود که بسیار مفید است؛ این بازدیدها با توجه به وظیفه نظارتی شورای شهر امری ضروری بوده و باید به صورت مداوم و مستمر در طول سال انجام شود تا نحوه پاسخگویی به شهروندان مورد ارزیابی قرار گیرد.
    وی ایجاد ارتباط بهتر و عمیق‌تر میان مردم و شهرداری‌ها و اعضای شورای شهر را از دیگر فواید بازدیدهای میدانی دانست و گفت: علاوه‌بر این بازدیدها، کمیته های نظارتی 5گانه شورا به صورت مستمر درحال سرکشی به مناطق مختلف شهرداری هستند و در مجموع امیدواریم این اقدامات منجر به تسهیل خدمت‌رسانی به شهروندان شود.
    عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: برخی فرآیندها ممکن است که نیاز به اصلاح داشته باشد و این بازدیدها موجب می‌شود تا اعضای شورا در جریان آنها قرار گیرند و برای رفع آنها تدبیر لازم اتخاذ شود؛ بدون شک این بازدیدها ارتقاء رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت و بعد نظارتی شورای شهر را بهتر و ملموس‌تر حس‌ خواهند کرد.
    فیضی در ادامه به ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شهروندان در منطقه 7 شهرداری اشاره کرد و گفت: بسیار خرسندیم که شهروندان از شرایط موجود احساس رضایتمندی داشتند ولی با اتخاذ تدابیر و فرآیندها و ضوابط باید موجبات ارتقاء رضایتمندی بیشتر مردم را ایجاد کنیم و رویه پاسخگویی به شهروندان به حداقل برسد.

     

    تعداد بازدید: 43
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد