•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 35
    کد: 160356
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    رئیس شورای شهر مشهد در بازدید تعدادی از پروژه های شهری:

    شورای شهر مشهد نسبت به سرمایه‌گذاران متعهد است

    رئیس شورای شهر مشهد گفت: سرمایه‌گذار در حمایت کامل مدیریت شهری است چرا که پیشرفت شهر و رفاه حال شهروندان را در پی خواهد داشت.
    شورای شهر مشهد نسبت به سرمایه‌گذاران متعهد است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری عصر امروز و در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی و استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران شهری از اولین تصفیه‌خانه هوشمند محلی کشور و مجموعه گردشگری طرق، اظهارکرد: افزایش ضریب اعتماد و ماندگاری سرمایه‌گذاران در مشهد یکی از عزم های جدی مدیریت شهری بوده است.
    وی با بیان اینکه برای مجموعه گردشگری طرق حدود 600 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است، گفت: این پروژه و دیگر پروژه های سرمایه‎‌گذاری شهر فارغ از اشتغالزایی چشمگیر برای جوانان و نوجوانان مشهدی، موجب اعتبار بخشی به شهر می‎‌شود و یکی از عوامل جذب و ماندگاری زائر خواهد شد.
    حیدری در پاسخ به سوالی پیرامون حواشی ایجاد شده برای این مجموعه، تصریح کرد: تمامی رویه‌های واگذاری این پروژه به سرمایه‌گذار شفاف بوده و لوایح آن نیز در صحن علنی شورا بررسی و از طریق پخش زنده به سمع و نظر شهروندان و مردم عزیز رسیده است.
    رئیس شورای شهر مشهد افزود: شورای شهر به تمامی مراحل نظارت داشته و مجوز کمیسیون ماده 5 نیز اخذ شده است؛ این درحالی است که در گذشته به سرمایه‌گذار تعهد داده می‌شد ولی در نهایت سرمایه‌گذاران رها می‌شدند و احساس بی‌پناهی می‌کردند.
    حیدری همچنین تاکید کرد: سرمایه‌گذار در حمایت کامل مدیریت شهری است چرا که پیشرفت شهر و رفاه حال شهروندان را در پی خواهد داشت.
    وی در پایان اشاره‌ای هم به تصفیه‌خانه هوشمند محلی اشاره کرد و گفت: تامین منابع آب فضای سبز از طریق پساب یکی از مهمترین رویکردهای شورای شهر بوده و با این پروژه موفقیت های خوبی کسب شده است.

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد