•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 36
    کد: 160349
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    استاندار خراسان رضوی در بازدید از برخی پروژه های شهری مشهد:

    شورای شهر مشهد نسبت فضاسازی مناسب برای زندگی شهروندان توجه جدی دارد

    استاندار خراسان رضوی گفت: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری نسبت به بهسازی و فضاسازی مناسب برای زندگی مردم بسیار توجه جدی داشته‌اند.
    شورای شهر مشهد نسبت فضاسازی مناسب برای زندگی شهروندان توجه جدی دارد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا رشیدیان در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورای شهر مشهد و جمعی از مدیران شهری از اولین تصفیه‌خانه هوشمند محلی کشور و مجموعه گردشگری طرق اظهارکرد: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری نسبت به بهسازی و فضاسازی مناسب برای زندگی مردم بسیار توجه جدی داشته‌اند.

    وی در ادامه با اشاره به تصفیه خانه محلی، گفت: مدیریت شهری برای مسائلی همچون توسعه فضای سبز و تامین آب مستقل و جداسازی شبکه آب به منظور آبیاری این فضاها اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

    استاندار خراسان رضوی درخصوص مجموعه گردشگری در حال احداث طرق نیز تصریح کرد: کار عظیمی در این پارک انجام شده و بدون شک بعنوان یک مجموعه‌ای یادگار برای آیندگان به جای خواهد ماند؛ ترکیب دیده شده در این بوستان بزرگ از نوآوری جدیدی برخوردار بوده و می‌تواند در کشور بی‌نظیر باشد.

    رشیدیان در پایان گفت: این فضا ظرفیت خوبی برای شهر مشهد محسوب می‌شود و امیدواریم منجر به افزایش ضریب ماندگاری زائر و گردشگر شود.

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد