•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 49
    کد: 160288
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
    رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهدمقدس در بازدید از منطقه 2 شهرداری مطرح کرد؛

    هدف از بازدیدهای سرزده، ارتباط مستقیم با شهروندان و کارکنان شهرداری است

    رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهدمقدس گفت: بدنبال این هستیم که با شهروندان و کارکنان شهرداری بی‌واسطه ارتباط برقرار کنیم و از نزدیک با مشکلات اجرایی آشنا شویم تا در تصمیمات صحن علنی و طرح‌ها و لوایح آنها را ترتیب اثر دهیم.
    هدف از بازدیدهای سرزده، ارتباط مستقیم با شهروندان و کارکنان شهرداری است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری، رئیس و شهناز رمارم، عضو کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد ظهر امروز به صورت سرزده از ناحیه یک شهرداری منطقه 2 بازدید کردند.

    حاجیان‌شهری در حاشیه این بازدید ضمن گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این ناحیه یکی از بزرگترین نواحی منطقه 2 محسوب می‌شود، اظهارکرد: هدف از بازدیدهای سرزده، آگاهی از چگونگی روند فعالیت های شهرداری در نواحی و نحوه ارتباط با مردم و آشنایی با کارکنان این نواحی است.

    وی افزود: بواسطه بازدیدهای اینچنینی، آشنایی بیشتری با برخی مشکلات اجرایی و نواقص اداری موجود در راه خدمت‌گذاری به شهروندان ایجاد می‌شود تا موجب ارتقاء سطح رضایتمندی ایشان شود.

    حاجیان‌شهری با اشاره به اینکه بخش زیادی از کارکنان نواحی نیروهای پیمانکار و کارگزاری هستند، خاطرنشان کرد: این عزیزان نسبت به مسائل معیشتی و اداری خود مشکلاتی داشتند که برخی از آنها به حق بود؛ این موضوع و بویژه پرداختی‌ها پیگیری خواهند شد تا براساس ضوابط و قوانین باشند.

    رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه اعضای شورا با این بازدیدها درصدد مچ‌گیری نیستند، خاطرنشان کرد: بدنبال این هستیم که با شهروندان و کارکنان شهرداری بی‌واسطه ارتباط برقرار کنیم و از نزدیک با مشکلات اجرایی آشنا شویم تا در تصمیمات صحن علنی و طرح‌ها و لوایح آنها را ترتیب اثر دهیم.

    حاجیان‌شهری در پایان گفت: یکی از وظایف شورا، نظارت بر حوزه های اجرایی مدیریت شهری است؛ این بازدیدها ادامه خواهد داشت و بازدید از محلات نیز در دستورکار است.

     

    تعداد بازدید: 49
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد