•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 47
    کد: 160204
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در محله‌گردی منطقه 9:

    پیست دوچرخه سواری بوستان آبشار فعال می‌شود

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: به ساکنان منطقه 9 نوید می‌دهیم که به زودی شاهد فعال شدن پیست دوچرخه‌سواری، مناسب سازی فضا و تامین روشنایی در بوستان آبشار خواهند بود.
    پیست دوچرخه سواری بوستان آبشار فعال می‌شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در حاشیه محله‌گردی در منطقه 9 شهرداری مشهد با بیان اینکه توجه به محله های مختلف شهر با محوریت شوراهای اجتماعی محلات بعنوان یکی از دغدغه‌ها و سیاست های شورای پنجم شهر مشهد است، اظهارکرد: بازدیدها و حضور میدانی در محلات موجب آشنایی با واقعیات سطح هر منطقه می‌شود و با بسیاری از معضلات و مشکلات و کمبودهای شهروندان بیشتر آشنا می‌شویم.
    اصولی افزود: این آشنایی موجب تاثیرگذاری در تصمیم‌گیری های اعضای شورا خواهد شد و با همراهی مدیران و شهرداران مناطق برای رفع موضوعات همفکری می‌کنیم.
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در ادامه به نقش پررنگ شوراهای اجتماعی محلات در انعکاس خواسته های شهروندان و نارسایی های سطح شهر اشاره کرد و گفت: در اعتبارات سال 97 نسبت به شوراهای اجتماعی محلات توجه ویژه‌ای شده و بخشی از بودجه با نظر این شوراها هزینه می‌شود.
    اصولی با بیان اینکه در منطقه 9 شهرداری و محلات آن اقدامات بسیار خوبی به شکل مردمی و برآمده از درون شهروندان شکل گرفته و سرو‌‎سامان یافته است، تصریح کرد: هر اندازه که حوزه شوراهای اجتماعی محلات تقویت شود، عمق و اثرگذاری آن نیز بیشتر خواهد شد.
    بوستان آبشار یکی از مکان های بازدید شده در این محله‌گردی بود و اصولی در این خصوص گفت: یکی از خواسته های شهروندان و ساکنان این محدوده، مناسب‌سازی فضایی به منظور ورزش بانوان است؛ به منظور بررسی بیشتر این موضوع، از شورای اجتماعی محلات و مدیران مرتبط برای حضور در کمیسیون فرهنگی شورا دعوت خواهد شد تا بحث های فنی و بررسی بیشتری روی این مقوله انجام شود.
    اصولی با اشاره به مصوبه سال گذشته شورا که طبق آن شهرداری مکلف شده نسبت به ورزش بانوان توجه ویژه‌ای داشته باشد، افزود: نسبت به مناسب‌سازی بوستان‌ها برای فعالیت و بهره‌برداری بانوان در تمامی مناطق باید اقدام شود؛ برهمین اساس، به ساکنان منطقه 9 نوید می‌دهیم که به زودی شاهد فعال شدن پیست دوچرخه‌سواری، مناسب سازی فضا و تامین روشنایی محیط خواهند بود تا اهالی بتوانند از این فضای خوبی که مهیا شده به نحو مطلوب و به صورت خانوادگی استفاده کنند.
     

     

    تعداد بازدید: 47
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد