• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 83
   کد: 159786
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس در مراسم افتتاح نمایشگاه «حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری» خبر داد:

   بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در تمامی بخش های حمل‌ونقل درون‌شهری مشهد

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: مدیریت شهری به منظور استفاده از فناوری‌های جدید در تمامی بخش های حمل و نقل شهر مشهد با شرکت‌های مختلف وارد مذاکره شده است.
   بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در تمامی بخش های حمل‌ونقل درون‌شهری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند، در حاشیه آغاز به کار نهمین نمایشگاه «حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری کشور» با بیان اینکه برپایی نمایشگاه‌های مختلف فرصت مغتنمی برای معرفی و تبلیغ جدیدترین خدمات، محصولات و تکنولوژی‌ها و ... محسوب می‌شود، اظهارکرد: به‌واسطه حضور در چنین فضاهایی، استان‌های مختلف قادر خواهند بود از تجربیات یکدیگر بهره‌ببرند و موجب نزدیک شدن شهرها و اتخاذ سیاستی واحد توسط آنها خواهد شد.
   وی با اشاره به اهمیت حضور بخش خصوصی در نمایشگاه‌ها، گفت: ورود مجموعه‌های دولتی به عرصه‌های اقتصادی پیوسته با عدم موفقیت همراه بوده است و لذا از امکانات بخش خصوصی باید بهره‌ گرفت که در این نمایشگاه شاهد تحقق آن هستیم.
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در این گفتگو از مذاکره مدیریت شهری با شرکت‌های مختلف به منظور استفاده از فناوری‌های جدید در تمامی بخش‌های حمل و نقل شهر مشهد خبر داد و تصریح کرد: یکی از موضوعات، احداث «تراموا» است که حمل‌ونقلی پاک، سریع و مدرن محسوب می‌شود.
   بهاروند افزود: امیدواریم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که برای انتقال فناوری‌های آن، از نظر مباحث مربوط به تحریم، مشکلی وجود نداشته باشد و شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی برای جابجایی‌های خود از تراموا بهره ببرند.

    

   تعداد بازدید: 83
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1025    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,669
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد