•  
    منبع خبر : 1002
    تعداد بازدید: 43
    کد: 159303
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
    نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

    نباید از دفاع مقدس استفاده ابزاری شود

    نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر به دنبال حفظ فرهنگ دفاع مقدس هستیم نباید از آن استفاده ابزاری کنیم و این کار را هرکسی انجام دهد به شهدا و رزمندگان ظلم کرده است.
    نباید از دفاع مقدس استفاده ابزاری شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی‌زاده در ارتباط با هفته دفاع مقدس اظهار کرد: اساسا قبل از اینکه وارد شورای اسلامی شهر مشهد شویم، شیوه ما این بود که سابقه خود را در جبهه و جنگ مطرح نکنیم و به هیچ وجه علاقه‌مند به مطرح کردن آن‌هم نیستیم.
    وی افزود: اما بعد از حضور شورای پنجم، عده‌ای گفتند که این شورا اهل جنگ و جبهه و دفاع مقدس نیست و حتی با ایثارگران مشکل دارند درحالی‌که 10 نفر از اعضای شورای شهر مشهد ایثارگر و یا خانواده ایثارگر هستند و سال‌ها در جنگ حضور داشته و حتی جانباز شده‌اند.
    موحدی‌زاده بیان کرد: اگر به دنبال حفظ فرهنگ دفاع مقدس هستیم نباید از آن استفاده ابزاری کنیم و این کار را هرکسی انجام دهد به شهدا و رزمندگان ظلم کرده است زیرا در آن دوران اکثر مردم ایران در جنگ برای دفاع از کشور و انقلاب خود حضور داشتند.
    نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امروز بسیاری از اعضای شوراهای شهر، هیات دولت و مجلس ایثارگر هستند البته ما منتی نداریم و خوش هم نداریم که این موارد را به زبان ‌آوریم اما گاهی با این هجمه‌ها، ناچار به بیان آن هستیم.
     

    کلید واژه ها: دفاع مقدس - مشهد - شورای شهر - -
    تعداد بازدید: 43
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد