• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 110
   کد: 158737
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
   همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی؛

   تردد خودروهای شخصی از روز سه‌شنبه در خیابان های منتهی به حرم مطهر ممنوع می‌شود/ کاهش سرفاصله خطوط 1 و 2 قطارشهری

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با اشاره به ممنوعیت تردد وسائل نقلیه شخصی از روز سه‌شنبه در خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی، گفت: سرفاصله خطوط 1 و 2 قطارشهری نیز کاهش و 150 اتوبوس به ظرفیت هسته مرکزی شهر افزوده می‌شود.
   همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی؛

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون تمهیدات اندیشیده به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر در حوزه حمل و نقل و ترافیک به عزاداران حسینی(ع) در روزهای تاسوعا و عاشورا، اظهارکرد: با هماهنگی پلیس‌راهور، از روز سه‌شنبه بعدازظهر، همزمان با شروع عزاداری‌ها و حرکت دسته‌ها و هیات‌های مذهبی شاهد اعمال محدودیت ترافیکی در 4 خیابان‌ منتهی به حرم‌‌ مطهر رضوی خواهیم بود؛ این محدودیت تا پایان نماز جمعه برقرار خواهد بود.   

   وی با بیان اینکه فعالیت مرکز ترافیک شهرداری 24 ساعته خواهد شد، افزود: علاوه بر این اقدام، اپراتور های این مرکز نیز به دوبرابر افزایش می‌یابد.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از آمادگی کامل مدیریت شهری برای خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران رضوی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) خبرداد و گفت: سازمانهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطارشهری تمهیدات لازم را برای ایاب و ذهاب عزاداران اندیشیده‌اند.

   بهاروند با بیان اینکه سرفاصله زمانی خطوط 2 و 1 قطارشهری مشهد براساس نیاز از 6 تا 10 دقیقه به 4 تا 5 دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد، افزود: افزون بر این، 150 اتوبوس نیز علاوه‌بر ناوگان موجود، در هسته مرکزی شهر خدمات‌رسانی می‌کنند.

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 880    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,524
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد