•  
    منبع خبر : 1001
    تعداد بازدید: 55
    کد: 158696
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و دومین کمیسیون فرهنگی::

    فعالیت واحدهای اقامتی غیرمجاز، ظرفیت‌های گردشگری مشهد را تهدید می کند

    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فعالیت واحدهای اقامتی غیرمجاز، ظرفیت‌های گردشگری مشهد را تهدید می‌کند.
    فعالیت واحدهای اقامتی غیرمجاز، ظرفیت‌های گردشگری مشهد را تهدید می کند

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: دشمن در پی ایجاد اختلاف بین مسلمانان منطقه و ایجاد ناسئونالیسم نژادی از نوع عرب شیعی ضد ایرانی و همچنین ایرانی ضدعراقی است که باید نسبت به این موضوع هوشیار باشیم و راهکارهای لازم برای دفع آن را در دستور کار خود قرار دهیم.
    وی با اشاره به فعالیت تعدادی از مهمانسراهای شهر مشهد به صورت غیر استاندارد، ادامه داد: مادامی که این واحدهای اقامتی خارج از رویه های استاندارد گام بردارند، ظرفیت‌های و زمینه‌های گردشگری شهر دچار مشکل خواهد بود که باید برای حل این مشکل، تدابیر لازم از سوی مسئولان امر اتخاذ شود.
    به گفته نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گاهی با احداث یک تله کابین می‌توان به ماندگاری روزانه گردشگران و زائران اضافه کرد و در مشهد نیز این موضوع دور از دسترسی نیست.
    فیضی همچنین به تدوین برنامه عملیاتی 97-1400 شهرداری اشاره کرد و از دست اندرکاران تهیه این طرح درخواست کرد تا برای پویایی و کاربردی بودن آن تنها در قالب و شکل برنامه باقی نمانند و به فرآیندها و راهبردهای این طرح مهم توجه بیشتری داشته باشند.

     

    تعداد بازدید: 55
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد