•  
    منبع خبر : 1001
    تعداد بازدید: 60
    کد: 158695
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و دومین کمیسیون فرهنگی خبر داد:

    برگزاری همایش «بررسی ظرفیت‌های گردشگری خارجی» در مشهد تا یک ماه آینده

    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد از برگزاری همایش «بررسی ظرفیت‌های گردشگری خارجی» در مشهد تا یک ماه آینده خبر داد.
    برگزاری همایش «بررسی ظرفیت‌های گردشگری خارجی» در مشهد تا یک ماه آینده

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احسان اصولی در چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: این همایش برای خنثی‌سازی توطئه دشمنان نظام و ایران اسلامی بسیار مؤثر واقع خواهد شد.
    وی ادامه داد: با توجه به شایعاتی که در خصوص میهمانان عراقی شهر مشهد طی چند ماه اخیر به وجود آمده است، باید در جهت بررسی وضعیت گردشگری، چالش‌ها و فرصت‌های فراروی این موضوع کار بیشتری از سوی دستگاه‌های مربوطه انجام شود.
    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد همچنین با اشاره به برنامه عملیاتی 97-1400 شهرداری در حوزه فرهنگی بیان کرد: در همین راستا برای توانمندسازی سازمان‌های مردم نهاد در روند تدوین این برنامه عملیاتی باید به بحث ماموریت‌ها و اهداف آن توجه بیشتری شود تا بتوان از این ظرفیت بالقوه بهره بیشتری برد.
    وی همچنین بر توجه به موضوع فرهنگ شهروندی در تدوین این سند تاکید کرد: در فرهنگ شهرنشینی، الزامات زندگی در شهر بیان می‌شود اما فرهنگ شهروندی گفتمانی بالاتر از فرهنگ شهرنشینی است و ابعاد زیادی از زندگی شهروندان را مورد توجه خود قرار داده است.
     

    تعداد بازدید: 60
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد