•  
    منبع خبر : 1001
    تعداد بازدید: 52
    کد: 158686
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
    نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی تاکید کرد؛

    توانمندسازی سمن‌ها در حوزه فرهنگ شهروندی

    نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد بر توانمندسازی سمن‌ها در حوزه فرهنگ شهروندی تاکید کرد و گفت: این توانمندسازی در حوزه برنامه عملیاتی 97- 1400 شهرداری مشهد که توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه در حال پیگیری است، می‌تواند گنجانده شود.
    توانمندسازی سمن‌ها در حوزه فرهنگ شهروندی

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی‌زاده در چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: وقتی در خصوص یک برنامه هدف‌گذاری می‌کنیم باید به 3 شاخص قابل اندازه‌گیری بودن، گویا بودن و قابل دستیابی بودن توجه شود و برنامه عملیاتی 97- 1400 شهرداری مشهد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

    وی با بیان اینکه شهرداری مشهد در توجه به فرهنگ شهروندی تقریبا متولی و کارهایش منحصر به فرد است، افزود: دستگاه‌ها و نهادهای تاثیرگذار دیگر در این زمینه یا ورود پیدا نمی‌کنند و یا بیشتر کارها را بر روی دوش مدیریت شهری قرار می‌دهند.
    عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه مشارکت اجتماعی به واسطه ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر انجام می‌شود، تصریح کرد: همچنین در استفاده از واژه حقوق شهرنشینی باید دقت نظر بیشتری صورت پذیرد چراکه حقوق شهروندی تکالیف و خدماتی را برای همه مردم ایجاد می‌کند و حقوق شهرنشینی تنها به موضوع حق شهرنشینان می‌پردازد.
    موحدی‌زاده همچنین در واکنش به حواشی ایجاد شده علیه زائران عراقی در شهر مشهد گفت: دشمنان درصدد شکاف و گسست بین شیعیان ایران و عراق هستند و با این حال نباید به آمارهای موجود در زمینه آسیب‌های اجتماعی در این زمینه بی‌اعتنا بود.

     

    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد