•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 73
    کد: 158612
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
    رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی مشهد:

    الیت باید به سمت هوشمند شدن گام بردارد

    رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی مشهد گفت: شرکت ترافیک هوشمند الیت باید به سمت مکانیزه و هوشمند شدن گام بردارد.
    الیت باید به سمت هوشمند شدن گام بردارد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند در جریان بازدید رئیس شورای اسلامی شهر از شرکت ترافیک هوشمند الیت اظهارکرد: ساماندهی پارک های حاشیه ای در مشهد جز موضوعات بسیار مهم و ضروری است و این که شرکت الیت توانسته گام های بسیاری خوبی را در این زمینه بردارد به فال نیک می گیریم.

    وی ادامه داد: با این حال اگر شهرداری مشهد به سمت تصدیگری در الیت نمی رفت و همانند گذشته، بخش خصوصی را نیز دخیل این کار می کرد، بهتر بود.

    رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی مشهد با اشاره به حمایت شورا از موضوع مکانیزه شدن الیت تصریح کرد: استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه حمل و نقل به معنای حذف نیروی انسانی نیست و باید در حوزه بهره گیری از این ظرفیت ها نیز گام های اساسی برداشته شود.

    وی با اشاره به توفیق 98 درصدی الیت در انجام کارهای خود متذکرشد: اگر امروز الیت را از چرخه فعالیت خارج کنیم، با توجه به وضعیت حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد، اتفاقات ناخوشایند و ناعادلانه ای در حوزه پارک های حاشیه ای به وجود می آید و ممکن است یک فرد ساعت ها یک جای پارک که باید مورد استفاده 10ها نفر قرار بگیرد را در روز اشغال کند.

    تعداد بازدید: 73
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد