• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 114
   کد: 157285
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس:

   شورای پنجم سودای خدمت به مناطق حاشیه شهر در سر دارد

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: شورای پنجم شهر مشهد به دور از هرگونه شعارزدگی، تنها و تنها سودای خدمت مناطق حاشیه شهر و کم‌برخوردار را در سر دارد.
   شورای پنجم سودای خدمت به مناطق حاشیه شهر در سر دارد

    

   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی روز گذشته و در آیین بهره‌برداری از 5 مسجد واقع در بوستان های سطح شهر که با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهارکرد: شورای پنجم شهر مشهد و مدیریت شهری به دور از هرگونه شعارزدگی، تنها و تنها سودای خدمت واقعی به مناطق حاشیه شهر و کم‌برخوردار را در سر دارد.
    
   فیضی با اعلام آمادگی شورای شهر و شهرداری مشهد برای خدمت‌رسانی به شهروندان و تلاش در جهت توسعه عدالت‌محور و متوازن شهر، گفت: سال گذشته و همزمان با آغاز به کار شورای پنجم، فضایی که امروز تحت عنوان بوستان لاله و نرگس به بهره‌برداری رسیده، زمین خاکی بود که درخور شان شهروندان این منطقه قرار نداشت.
    
   وی افزود: عملیات عمرانی این مجموعه و ساخت مسجد آن به همت والای اعضای شورا و شهردار دلسوز شهر مشهد آغاز شد و بسیار خرسندیم که بوستان این مجموعه در زمینی به مساحت 4 هکتار پس از 6 ماه و بنای مسجد آن نیز پس از یک سال در این ایام فرخنده و مبارک به بهره‌برداری رسید.
    
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به سازوکار تعریف شده برای نامگذاری بوستان های سطح شهر، گفت: اسامی بوستان‌ها و پارک های سطح شهر باید القا کننده طراوت و شادابی باشند، از این رو مقرر شده تا برای نامگذاری این مکان‌ها، از اسامی گل‌ها استفاده شود؛ مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد جلودار حضور در جبهه های جنگ هستند و تعداد شهدای این مناطق از تعداد معابر این بخش بیشتر است.
   فیضی افزود: براساس این اصل که اگر کسی زبان به ستایش خوبی‌ها نگشاید، در حق نکویی‌ها جفا کرده، به همین منظور، از همه عوامل و دست‌اندرکاران احداث این پارک و مسجد تشکر و قدردانی می‌کنم.
   تعداد بازدید: 114
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4637    بازدید کنندگان دیروز: 5332    کل بازدید ها : 5,926,568
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد