•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 63
    کد: 155761
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
    رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در نشست مردمی با ساکنان محله دریادل تاکیدکرد؛

    لزوم بهره‌گیری ساکنان منطقه ثامن از ارزش افزوده ناشی از اجرای طرح نوسازی

    رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در نشست مردمی با ساکنان محله دریادل گفت: مردم را نباید از ارزش های افزوده منطقه محروم کنیم و سرمایه‌گذار بیاوریم. مردم در کنار گروه های تسهیلگر قرار گیرند و از امتیازات طرح بهره‌مند شوند.
    لزوم بهره‌گیری ساکنان منطقه ثامن از ارزش افزوده ناشی از اجرای طرح نوسازی
    به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی شب گذشته و در نشست مردمی اعضای کمیته نظارتی شورای شهر مشهد و شهردار منطقه ثامن ضمن تبریک میلاد امام‌رضا(ع) و تشکر از حضور پرشور شهروندان محله دریادل، اظهارکرد: «مطالبه‌گری» بهترین اتفاقی است که در نشست های مردمی شاهد آن هستیم و اگر مسئولین می‌خواهند شاهد دستاوردهای خوبی باشند باید فضایی را ایجاد کنند که شهروندان و مردم بتوانند حرف های خود را بزنند و پیگیر امور و خواسته هایشان باشند.
     
    نوروزی موفقیت را در گرو تعامل با مردم دانست و گفت: بدون ارتباط با شهروندان و پاسخگویی به ایشان توفیقی حاصل نخواهد شد؛ دستگاه های مختلفی در منطقه ثامن مسئولیت دارند ولی اکثر مطالبات شهروندان از شهرداری مطالبه می‌شود چرا که بیشترین خدمت را این مجموعه ارائه می‌دهد.
     
    وی با بیان اینکه به کمک مردم و مشارکت شهروندان می‌توانیم اتفاقات خوبی را شاهد باشیم، تصریح کرد: شهرداری ثامن آمادگی دارد تا در این منطقه هیئت امنایی برخواسته از ساکنان هر محله شکل دهد؛ گروه‌های تسهیل‌گر می‌توانند ضمن استقرار در منطقه، تعامل خوبی با شهروندان برقرار نمایند و با همفکری در جهت رفع مشکلات و بهبود شرایط گام بردارند.
     
    رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در ادامه گفت: منطقه ثامن و شهر مشهد مورد اقبال زائرین است و آنچه در این شهر اتفاق افتاده مدیون وجود این امام همام هستیم.
     
    نوروزی با بیان اینکه خرید اراضی ساکنان منطقه و تملک آنها توسط شهرداری جزو رویکردهای مدیریت شهری نیست، افزود: مردم را نباید از ارزش های افزوده منطقه محروم کنیم و سرمایه‌گذار بیاوریم؛ مردم در کنار گروه های تسهیلگر قرار گیرند و از امتیازات طرح بهره‌مند شوند.

    وی با اشاره به اهمیت افزایش ضریب ماندگاری زائر در مشهدمقدس، تصریح کرد: افزایش ماندگاری زائر حتی برای یک روز، ثمرات بسیاری برای شهر خواهد داشت؛ افزایش درآمدشهر، اشتغال برای جوانان، پرشدن ظرفیت هتل‌ها و ... از جمله این ثمرات است. 

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد