•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 154845
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
    رئیس شورای شهر شهر مشهد در حاشیه افتتاح نمایشگاه های برق و الکترونیک و همچنین دام و طیور:

    بهبود زندگی کارگران در گرو رونق اقتصادی کشور / «حمایت از کالای ایرانی» نیاز مبرم شرایط کنونی است

    رئیس شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه افتتاح نمایشگاه های برق و الکترونیک و همچنین دام و طیور گفت: رونق اقتصادی موجب بهبود زندگی کارگران می شود و حمایت از کالای ایرانی یکی از زمینه های تحقق این مهم است.
    بهبود زندگی کارگران در گرو رونق اقتصادی کشور / «حمایت از کالای ایرانی» نیاز مبرم شرایط کنونی است
     
     
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در حاشیه افتتاح سیزدهمین نمایشگاه برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته و همچنین چهاردهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور در جمع خبرنگاران به تشریح اهمیت برپایی نمایشگاه‌ها در ارتقاء سطح دانش فنی و آگاهی افراد مختلف پرداخت و اظهارکرد: نمایشگاه محل عرضه آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی و فناوری و ... محسوب می‌شود و کانون تعاملات، ارتباطات و پیوندها است.
     
    وی با بیان اینکه در محیط های نمایشگاهی فضا و بستر بسیار مناسبی برای گسترش تعاملات میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان شکل می‌گیرد، افزود: در شرایط فعلی نیاز به تولید کالای داخل و از طرف دیگر حمایت مصرف‌کننده از تولیدکنندگان بیشتر از هر روز دیگری احساس می‌شود؛ مقام معظم رهبری امسال را با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری فرمودند و از همین‌رو بر همه ماست تا در جهت تحقق پرفروغ‌تر این شعار سال، گام برداریم.
     
    حیدری در ادامه با اشاره به چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور، گفت: استان خراسان یکی از قطب های تولیدات دامی و طیور کشور محسوب می‌شود و از سوی دیگر همجواری با کشورهایی مثل افغانستان و کشورهای آسیای میانه فرصت بسیار غنیمتی است که باید به بهترین شکل از آن بهره‌برد.
     
    رئیس شورای شهر مشهد حضور برخی شرکت‌ها و مجموعه‌های بین‌المللی در این دو نمایشگاه را بستر خوبی برای گسترش تعاملات تجاری واحدهای تولیدی استانی و کشور دانست و اظهارکرد: واحدهای تولیدی داخلی از توان و ظرفیت بی‌نظیری برخوردارند و این گسترش تعامل و صادرات به سایر کشورها رونق اقتصادی را بهمراه خواهد داشت که در ماوراء این رونق، بهبود زندگی و معیشت کارگران نهفته است.
     
    حیدری با بیان اینکه در نمایشگاه برق و الکترونیک نیز ابتکارات و خلاقیت های بسیار خوبی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته که فعالان این حوزه میتوانند از آنها بازدید نمایند، تصریح کرد: کاهش میزان استفاده از برق یکی از نیازهای مبرم امروز است و گسترش فرهنگ مصرف بهینه و همچنین استفاده از وسائل برقی کم‌مصرف باید در اولویت رویه زندگی خانوارهای ایرانی قرار گیرد.

     

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد