• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 131
   کد: 154021
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهدمقدس:

   تا پایان سال شاهد خبرهای خوشی در حوزه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری خواهیم بود

   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از مراکز ساماندهی مشاغل شهری گفت: با همت و تلاش همکاران شهرداری و دیگر دستگاه های ذی‌ربط تا پایان سال شاهد خبرهای خوشی در حوزه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری خواهیم بود.
   تا پایان سال شاهد خبرهای خوشی در حوزه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری خواهیم بود
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا و جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود ظهر امروز  از دو مرکز ساماندهی مشاغل شهری بازدید کردند.
    
   حاجیان شهری در حاشیه این بازدید با بیان اینکه خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در خصوص ایجاد و احداث مراکز ساماندهی مشاغل شهری، اظهارکرد: در این پروژه‌ها مشکلاتی از قبیل ساخت معابر، لوله‌کشی گاز و برخی دیگر از زیرساخت‌ها وجود داشته که در حال برطرف شدن است.
    
   وی ضمن تشکر از همکاری استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد برای تسریع روند ساخت این مراکز، گفت: مجتمع خدمات خودرویی فجر طبرسی دارای 450 واحد صنفی و مجتمع خدمات خودرویی شهری منطقه 3 نیز دارای 338 واحد بوده که بدون شک ظرفیت بسیار مناسبی محسوب می‌شود.
    
   حاجیان در ادامه گفت: این پروژه‌ها به ترتیب 85 و 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند و امیدواریم تا پایان سال شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.
    
   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به مصوبه اخیر شورا در زمینه پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت تا سقف 18 میلیارد تومان به تعاونی‌ها، گفت: متاسفانه با ابلاغ بانک مرکزی این مصوبه دچار مشکل شده و باید در این خصوص چاره اندیشی کنیم تا بتوانیم صاحبان مشاغل مزاحم را هرچه سریعتر ساماندهی نماییم.
    
   حاجیان در خصوص دسترسی این مراکز نیز تصریح کرد: در این خصوص حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری و دیگر حوزه های ذیربط باید با یکدیگر تعاملات لازم و اقداماتی را انجام دهند تا پس از افتتاح این واحدهای صنفی شاهد رونق آنها باشیم.
    
    

     

   تعداد بازدید: 131
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1845    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,912
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد