•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 49
    کد: 153235
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
    رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان:

    مسابقات جام رمضان، فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر شهر مشهد

    رئیس شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان، این مسابقات را بستر و فرصت بی‌نظیری برای شناسایی استعداهای برتر شهر عنوان کرد.
    مسابقات جام رمضان، فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر شهر مشهد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری ضمن حضور در محل برگزاری مسابقات لیگ فوتسال جام رمضان، به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: شهرداری مشهد امسال برای نخستین بار در راستای ماموریت خود مبنی بر فراهم آوردن فرصتی برای رقابت سالم جوانان، اقدام به برگزاری لیگ فوتسال محلات نموده است.
     
    حیدری با اشاره به استقبال پرشور شهروندان مشهدی از این دوره مسابقات، گفت: مایه خرسندی است که بیش از 5 هزار جوان این شهر به شکل مستقیم درگیر این مسابقات بوده‌اند و موفق شدیم فضای بانشاط و شادابی را برای اوقات فراغت ایشان در ماه مبارک رمضان فراهم آوریم.
     
    وی با قدردانی از همکاری های اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این دوره از مسابقات، تصریح کرد: به کمک برپایی چنین برنامه هایی می‌توان در جهت استعدادیابی جوانان گام های اساسی برداشت چراکه این استعدادها می‌توانند پشتوانه های بسیار خوبی برای شهر مشهد و استان باشند.
     
    رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه ماموریت مدیریت شهری در زمینه توسعه ورزش همگانی تعریف شده است، افزود: در حوزه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز نگاه حمایتی خواهیم داشت؛ بدون شک مدیریت شهری تا به امروز در جهت ارتقاء و رشد ورزش استان و شهر مشهد در حد بضاعت خود مساعدت هایی را داشته و خواهد داشت تا بستر مناسبی برای رقابت و ایجاد محیطی سالم و بانشاط برای جوانان فراهم شود.
     
    حیدری با بیان اینکه شهرداری مشهد ماموریتی در خصوص باشگاه‌داری ندارد، خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از تیم های مشهدی در حد توان خود، امکانات لازم را در اختیار ایشان قرار خواهیم داد تا شاهد درخشیدن نام مشهد در سطوح مختلف باشیم.
    تعداد بازدید: 49
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد