•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 48
    کد: 153209
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
    عضو شورای شهر مشهد در نشست با فعالان ورزشی استان:

    در حوزه زیرساختی ورزش نیازی به ایجاد فضا و مکان ورزشی نداریم

    عضو شورای شهر مشهد در نشست اعضای شورا با فعالان ورزشی استان گفت: در حوزه کارهای زیرساختی هیچ نیازی به ساخت و ایجاد فضا و مکان ورزشی نداریم زیرا سالن های بسیاری در سطح شهر وجود دارد که بازه های زمانی زیادی بلااستفاده هستند.

    در حوزه زیرساختی ورزش نیازی به ایجاد فضا و مکان ورزشی نداریم

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سید مسعود ریاضی در نشست هم‌اندیشی جمعی از اعضای شورا با مدیرکل ورزش و جوانان استان و برخی فعالان حوزه ورزشی بخش های مختلف، با بیان اینکه حوزه ورزش و به ویژه ورزش همگانی مورد توجه دوره پنجم مدیریت شهر مشهد است، اظهارکرد: سرمایه‌گذاری بر روی ورزش های مردمی، محبوب، ثمربخش و رشته هایی که دارای پتانسیل خوبی در استان هستند باید انجام شود.

    وی افزود: در حوزه کارهای زیرساختی هیچ نیازی به ساخت و ایجاد فضا و مکان ورزشی نداریم زیرا سالن های بسیاری در سطح شهر وجود دارد که بازه های زمانی زیادی بلااستفاده هستند.

    ریاضی با اشاره به اینکه ورزشکار بیش از هرچیز نیازمند حمایت و پشتیبانی است، گفت: اگر این حمایت توسط ورزشکاران ما حس شود، در ورزش قهرمانی پیشرفت خواهیم کرد؛ قهرمانان بسیاری هستند که با حمایت های مالی اندک و پشتیبانی های روحی و روانی افتخارات بسیاری را کسب کرده‌اند.

    وی خاطرنشان کرد: شهرداری حداکثر کمکی که میتواند نسبت به حوزه ورزش داشته باشد، حمایت های سرپرستی و مشوقانه است و جنبه مالی آنگونه که باید اهمیتی ندارد؛ برگزاری رویدادهای ورزشی و مسابقات مختلف از جمله این حمایت هاست.

    عضو شورای شهر مشهد با اشاره به انتخاب مشهد بعنوان میزبان جام جهانی کشتی سال 2019، این انتخاب را اتفاق خجسته‌ای برای شهر مشهد دانست و گفت: سرمایه و سرمایه‌گذاری باید در حوزه ورزش انجام شود و نه برای ورزشکار؛ اگر این مهم، محقق شود شاهد نتایج بسیار خوبی خواهیم بود.

     

    تعداد بازدید: 48
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد