•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 63
    کد: 152681
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
    رییس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در نهمین شب از "بهار جانها":

    تکریم و تجلیل از ایثارگران را وظیفه خود می‌دانیم

    رییس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: تکریم و تجلیل از ایثارگران را در شورای پنجم وظیفه خود می‌دانیم.
    تکریم و تجلیل از ایثارگران را وظیفه خود می‌دانیم

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمد حسین ودیعی که میهمان نهمین شب از ویژه برنامه «بهار جانها» بود، هنگامی که برای تقدیر از هشت جانباز جنگ تحمیلی روی صحنه رفت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مردم و حاضران در این جشن، اظهار داشت: به عنوان خادم کوچکی از شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در دوره پنجم، در ابتدای آغاز به کار خود، کمیسیون ویژه ایثارگران را راه‌اندازی کردیم.


    وی افزود: برای تکریم و تجلیل ایثارگران و جانبازان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و هر کاری که لازم باشد برای پاسداشت این عزیزان انجام خواهیم داد.


    ودیعی ادامه داد: در همین راستا تاکنون مصوباتی نیز داشته‌ایم و خدماتی نیز به ایثارگران ارائه شده است زیرا خدمت به ایثارگران را وظیفه خود می‌دانیم.


    لازم به ذکر است در نهمین شب از ویژه برنامه «بهار جانها» که از اول ماه رمضان هر شب در عرصه میدان شهدا برگزار می‌شود، 8 تن از جانبازان جنگ تحمیلی هدایایی را از سوی تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس دریافت کردند.

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد