• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 260
   کد: 152346
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد:

   طرح تفصیلی محله اسماعیل‌آباد تهیه و ابلاغ شده است

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در حاشیه بازدید از محله اسماعیل‌آباد گفت: طرح تفصیلی این محله که در منطقه 2 شهرداری مشهد قرارگرفته، تهیه و ابلاغ شده است.

   طرح تفصیلی محله اسماعیل‌آباد تهیه و ابلاغ شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار و شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه شورا از محله اسماعیل‌آباد واقع در منطقه 2 شهرداری مشهد بازدید کردند.

   فیضی پس از این بازدید و در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا در راستای ارتباط با مردم محلات جامعه هدف خود بازدیدهای دوره‌ای مستمری را درنظر گرفته است.

   وی در ادامه تصریح کرد: هدف از این بازدیدها آشنایی بیشتر با مسائل، مشکلات، تقاضاها و انتظارات ساکنین و نحوه پیگیری خواسته های ایشان است که با توجه به استقرار 66 محله در 8 پهنه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار، به تدریج این رویه به سایر محلات و مناطق نیز تسری پیدا خواهدکرد .

   فیضی با بیان اینکه بواسطه این طرح، اعضای شورا ضمن حضور در محلات نسبت به احصاء مهمترین مسائل و مشکلات ساکنان اقدام می‌نمایند، گفت: اساسی‌ترین مشکل این محله اسماعیل‌آباد فقدان طرح تفصیلی بوده که خوشبختانه حدود 2 هفته قبل این طرح آماده و ابلاغ شده است.

   وی ساختمان‌های واقع در بستر و حریم کال و مسیل رودخانه را مهمترین مشکل این محله عنوان کرد که توجه هر عابری را به خود جلب می‌نماید و افزود: متاسفانه با چندساعت بارندگی پیوسته و شدید، آسیب جدی در این نواحی شاهد خواهیم بود و در کنار این اتفاق، دیگر حوادث غیرمترقبه همچون زلزله نیز از دیگر تهدیدات محسوب می‌شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا با تاکید بر اینکه رسیدگی به مشکلات محله اسماعیل‌آباد باید برمبنای طرح تفصیلی انجام شود، اظهارکرد: در این خصوص نیازمند همت و عزم جدی بین‌بخشی هستیم چرا که دستگاه های زیادی باید به ماموریت‌ها و وظایف خود در این محله عمل کنند.

   فیضی خاطرنشان کرد: سایر بخش های محله اسماعیل‌آباد با محدودیت‌ها و مشکلات زیادی از نظر شکل معابر و وضعیت هندسی آنها، فقدان زیرساخت‌هایی همچون جمع‌آوری آبهای سطحی و فاضلاب و غیره نیز روبرست.

   وی با بیان اینکه این محله در گذشته بافت روستایی بوده که محدوده شهر اضافه شده است، تصریح کرد: به همین‌خاطر، وضعیت معابر آن مناسب نیست؛ امیدواریم با مشارکت بین دستگاه‌ها و ادارات مختلف در جهت ایجاد زیرساخت‌ها و تحقق مطالبات مردمی گام های اساسی برداشته شود. 

   تعداد بازدید: 260
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1734    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,681
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد