•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 120
    کد: 152346
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد:

    طرح تفصیلی محله اسماعیل‌آباد تهیه و ابلاغ شده است

    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در حاشیه بازدید از محله اسماعیل‌آباد گفت: طرح تفصیلی این محله که در منطقه 2 شهرداری مشهد قرارگرفته، تهیه و ابلاغ شده است.

    طرح تفصیلی محله اسماعیل‌آباد تهیه و ابلاغ شده است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار و شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه شورا از محله اسماعیل‌آباد واقع در منطقه 2 شهرداری مشهد بازدید کردند.

    فیضی پس از این بازدید و در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا در راستای ارتباط با مردم محلات جامعه هدف خود بازدیدهای دوره‌ای مستمری را درنظر گرفته است.

    وی در ادامه تصریح کرد: هدف از این بازدیدها آشنایی بیشتر با مسائل، مشکلات، تقاضاها و انتظارات ساکنین و نحوه پیگیری خواسته های ایشان است که با توجه به استقرار 66 محله در 8 پهنه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار، به تدریج این رویه به سایر محلات و مناطق نیز تسری پیدا خواهدکرد .

    فیضی با بیان اینکه بواسطه این طرح، اعضای شورا ضمن حضور در محلات نسبت به احصاء مهمترین مسائل و مشکلات ساکنان اقدام می‌نمایند، گفت: اساسی‌ترین مشکل این محله اسماعیل‌آباد فقدان طرح تفصیلی بوده که خوشبختانه حدود 2 هفته قبل این طرح آماده و ابلاغ شده است.

    وی ساختمان‌های واقع در بستر و حریم کال و مسیل رودخانه را مهمترین مشکل این محله عنوان کرد که توجه هر عابری را به خود جلب می‌نماید و افزود: متاسفانه با چندساعت بارندگی پیوسته و شدید، آسیب جدی در این نواحی شاهد خواهیم بود و در کنار این اتفاق، دیگر حوادث غیرمترقبه همچون زلزله نیز از دیگر تهدیدات محسوب می‌شود.

    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا با تاکید بر اینکه رسیدگی به مشکلات محله اسماعیل‌آباد باید برمبنای طرح تفصیلی انجام شود، اظهارکرد: در این خصوص نیازمند همت و عزم جدی بین‌بخشی هستیم چرا که دستگاه های زیادی باید به ماموریت‌ها و وظایف خود در این محله عمل کنند.

    فیضی خاطرنشان کرد: سایر بخش های محله اسماعیل‌آباد با محدودیت‌ها و مشکلات زیادی از نظر شکل معابر و وضعیت هندسی آنها، فقدان زیرساخت‌هایی همچون جمع‌آوری آبهای سطحی و فاضلاب و غیره نیز روبرست.

    وی با بیان اینکه این محله در گذشته بافت روستایی بوده که محدوده شهر اضافه شده است، تصریح کرد: به همین‌خاطر، وضعیت معابر آن مناسب نیست؛ امیدواریم با مشارکت بین دستگاه‌ها و ادارات مختلف در جهت ایجاد زیرساخت‌ها و تحقق مطالبات مردمی گام های اساسی برداشته شود. 

    تعداد بازدید: 120
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد