• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 161
   کد: 152304
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
   در دیدار جمعی از اعضای شورا و معاون فرهنگی شهرداری مشهد با ساکنان منطقه رسالت مطرح شد؛

   لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد

   در دیدار جمعی از اعضای شورا و معاون فرهنگی شهرداری مشهد با ساکنان منطقه رسالت بر لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد تاکید شد.
   لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه و محمد حاجیان شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ضمن بازدید از منطقه رسالت، با معتمدین این منطقه دیدار و گفتگو کردند.

   ابتدای این نشست، رمارم با تاکید بر لزوم رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر، اظهارکرد: در این خصوص تشکیل خیریه‌ای مردم نهاد با ساختار هیئت امنا جهت کمک و مساعدت به نیازمندان منطقه بعنوان امری ضروری احساس می‌شود.

   وی همچنین خاطرنشان کرد: تلاش در جهت برطرف نمودن و حل مشکلات شهروندان و ساکنان منطقه باید در قالب برنامه‌ریزی صحیح و برپایه اصول باشد.

   در ادامه، حاجیان شهری با بیان اینکه قشر جوان ساکن در این مناطق باید به تفکیک تحصیلات، تخصص و توانمندی شناسایی شوند، گفت: اشتغالزایی و ایجاد درآمد برای ایشان از اهمیت بسیار والایی برخوردار است و در این جهت میتوان افراد به منظور راه‌اندازی مشاغل خرد و تولید درآمد حداقلی جهت گذراندن زندگی یاری رساند و آموزش داد.

   حاجیان شهری با تاکید بر برقراری ارتباط با کارآفرینان بخش های مختلف، تصریح کرد: از دیگر اقدامات حمایتی که میتوان در این خصوص انجام داد، اختصاص پیمان های خرد به مردم همین منطقه از سوی شهرداری بوده تا بتوان از نیروهای بومی استفاده کرد. 

   تعداد بازدید: 161
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 930    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,574
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد