•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 75
    کد: 151332
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در حاشیه بازدید از نمایشگاه گل و گیاه مشهد مطرح کرد؛

    هفدهمین نمایشگاه گل وگیاه، فضایی گرم و جذاب برای خانواده های مشهدی/ شرایط حضور فعال‌تر بخش خصوصی در نمایشگاه های آینده فراهم شود

    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در حاشیه بازدید از نمایشگاه گل و گیاه مشهد گفت: شرایط حضور فعال‌تر بخش خصوصی در نمایشگاه های آینده فراهم شود.
    هفدهمین نمایشگاه گل وگیاه، فضایی گرم و جذاب برای خانواده های مشهدی/ شرایط حضور فعال‌تر بخش خصوصی در نمایشگاه های آینده فراهم شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، بتول گندمی در حاشیه بازدید خود از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد، با بیان اینکه اقدامات خوبی توسط مسئولان برگزاری این نمایشگاه انجام شده و ازسطح بالاتری نسبت به دیگر نمایشگاه‌های شهر مشهد برخوردار است، اظهارکرد: خوشبختانه شاهد نمایشگاهی جذاب و حضور گرم مردم و خانواده های مشهدی هستیم.


    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه محوریت برگزاری و برنامه‌ریزی های انجام شده برای نمایشگاه گل و گیاه، تامین رضایت مردم و شهروندان مشهدی است، گفت: حضور هزاران بازدید کننده در کنار فضای شاد نمایشگاهی، نشان‌دهنده رضایت مردم از این نمایشگاه است.


    وی با اشاره به افزایش متراژ نمایشگاه از 1.8 هکتار به 3 هکتار، تصریح کرد: این مهم نشان از حضور گسترده شرکت های گل و گیاه از سراسر استان و کشور بوده که به ارتقاء سطح کیفی و تنوع نمایشگاه کمک شایانی نموده است.
    گندمی ضمن اشاره به حضور 3 کشور آلمان، هلند و ترکیه در این نمایشگاه، گفت: حضور این شرکت ها در نمایشگاه یعنی مشهد را در حوزه تولید گل گیاه می پسندند و باور و قبول دارند.


    عضو شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص اقدامات بخش‌ها و مناطق مختلف شهرداری مشهد در برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: شهرداری بدنبال فاصله‌گرفتن از تصدی‌گری و واگذاری اینگونه اقدامات به بخش های دیگر است و شورای شهر نیز در این زمینه نگاه حمایتی دارد.


    وی با بیان اینکه در نظر داریم به سمتی برویم که بخش خصوصی کاملا در تمامی حوزه های ممکن وارد میدان شود، افزود: مسئولان برگزاری نمایشگاه باید تلاش کنند که در سال های آینده شرایط حضور فعالتر بخش خصوصی را فراهم آورند.


    شایان ذکر است، نمایشگاه گل و گیاه مشهد تا 21 اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 23 پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی است، همچنین به منظور رفاه حال شهروندان و فراهم شدن زمان بیشتری برای استفاده بازدیدکنندگان ساعت بازدید نمایشگاه در روز جمعه ازساعت 11 صبح در نظر گرفته شده است. 

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد