•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 69
    کد: 151221
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
    عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

    برگزاری نمایشگاه گل وگیاه در مشهد می تواند رویکرد مردم را نسبت به فضای سبز تغییر دهد

    عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: برگزاری نمایشگاه گل وگیاه هر ساله در مشهد می تواند رویکرد مردم را نسبت به فضای سبز تغییر دهد و شهروندان را برای خرید و پرورش گل ها وگیاهان در منزل بیشتر ترغیب کند.
    برگزاری نمایشگاه گل وگیاه در مشهد می تواند رویکرد مردم را نسبت به فضای سبز تغییر دهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمدحسین ودیعی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد در خصوص دستاوردهای  این نمایشگاه و جذب مشارکت مردمی در افزایش سرانه فضای سبز، اظهار کرد: آشنایی شهروندان با گونه های مختلف گیاهی، حمایت از تولید کنندگان داخلی، جذب سرمایه گذاران و ایجاد موقعیت شغلی در زمینه گل و گیاه می تواند در سال حمایت از کالای ایرانی به کمکی برای اقتصاد تولید کنندگان گل تبدیل شود. 

    نایب رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد با بیان اینکه هدف ایجاد حس خودباوری و خود اتکایی در نیروهای متخصص و مدیران و سرمایه گذران داخلی در این حوزه می تواند به صنعت گل وگیاه کشور کمک کند عنوان کرد: دغدغه اصلی کشور صادرات غیرنفتی می باشد که در این حوزه اگر مسئولان به صنعت گل وگیاه نگاه جدی تری داشته باشند، می تواند به رشد شکوفایی صنعت گل کشور در بازارهای خارجی امیدوار بود.

    عضو شورای شهر مشهد افتتاحیه نمایشگاه گل وگیاه مشهد با حضور مسئولین را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: نمایشگاه گل وگیاه امسال می تواند یک فرصت برای ابراز توانمندی سازمان همیاری شهرداریهای استان، سازمان فضای سبز و پارک ها و مناطق مختلف شهرداری مشهد و همچنین معرفی اهمیت  و لزوم توجه مردم و شهروندان به محیط زیست باشد.


    وی با تاکید بر اینکه وجود گل و گیاه در منزل تاثیرات مطلوبی در روحیه خانواده ها دارد، گفت: نگهداری گیاهان آپارتمانی در منزل باعث آرامش و کاهش استرس در افراد می شود لذا برگزاری این نمایشگاه و فرصت به وجود آمده برای اطلاع رسانی صحیح و علمی کارشناسان به مردم می تواند نقش موثری در این حوزه داشته باشد.

    گفتنی است، نمایشگاه گل و گیاه مشهد همه روز تا 21 اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 23 پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی خواهد بود، همچنین برای رفاه حال علاقه مندان نمایشگاه در روز جمعه از صبح دایر است./م.ا/1737/ 

    تعداد بازدید: 69
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد