•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 78
    کد: 151085
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

    برای یک جامعه هیچ عنصری مهم‌تر از معلمانش نیست

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای یک جامعه هیچ عنصری مهم‌تر از معلمانش نیست.
    برای یک جامعه هیچ عنصری مهم‌تر از معلمانش نیست

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، بتول گندمی در جشن بزرگ میلاد با سعادت منجی عالم بشریت مهدی صاحب الزمان(عج) و بزرگداشت روز معلم که به همت شهرداری منطقه 8 مشهد برگزار شد، با آرزوی موفقیت برای همه طلایه‌داران تعلیم و تربیت، گفت: چه زیباست هفته معلم امسال که مقارن با میلاد صاحب‌الزمان(عج) شده است. هر آنچه امروز از پیشرفت، مدنیت و اخلاق مشاهده می‌کنید ثمره وجود انبیاست که به تاسی از آن معلمان حقیقی، در جهت هدایت انسان چون شمع می‌سوزند تا روشنایی ببخشند.


    وی که خود از جنس همین معلمان است، ادامه داد: امید آنکه بتوانیم در شرایط سخت کنونی در برابر همه تهاجمات فرهنگی که اعتقادات دینی جوانان ما را نشانه گرفته‌اند علیرغم همه کمبودها و نامهربانی‌ها به وظایف خود واقف و عامل باشیم.


    رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد افزود: برای یک جامعه هیچ بخشی مهمتر از معلمانش نیست. به طور مسلم پروژه تعلیم و تربیت است که جامعه را اداره و در ابعاد مختلف آموزشی، اقتصادی، اداری و فرهنگی مسیر را مشخص می‌کند. اهمیت این موضوع می‌طلبد تا کرامت، حرمت و جایگاه معلمان را ارج بنهیم و توجه ویژه‌ای نسبت به آن داشته باشیم.


    گندمی با اشاره به میلاد منجی عالم بشریت و اشاره به وظایف یک منتظر واقعی تاکید کرد: به زبان نمی‌توان منتظر واقعی بود در عمل مهم است، اینکه چه کارهایی انجام می دهید تا حضرت خشنود شود و چطور زمینه‌های ظهورش را فراهم آورید.

    تعداد بازدید: 78
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد