•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 71
    کد: 150967
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در همایش تفریحی ورزشی خانوادگی کارکنان شهرداری:

    در کنار هم بر امید و نشاط شهر می‌افزائیم

    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اظهار امیدواری کرد تا با مشارکت خانواده کارکنان شهرداری، هر روز بر امید، نشاط و شادی شهر افزوده شود.
    در کنار هم بر امید و نشاط شهر می‌افزائیم

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، بتول گندمی در همایش تفریحی ورزشی خانوادگی کارکنان شهرداری مشهد که به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها در مجموعه ورزشی شهدای شهرداری منطقه ۱۲ و به همت معاونت تربیت بدنی و سلامت برگزار شد، بیان کرد: به نمایندگی از طرف اعضای شورای پنجم، از تلاش و زحمات همه پرسنل شهرداری و همچنین برگزارکنندگان این همایش مفرح و بانشاط خانوادگی تشکر می‌کنم.


    وی ادامه داد: همچنین از خانواده کارکنان شهرداری که همراهی و همکاری کرده تا خادمان این شهر در شهرداری با آرامش خاطر بتوانند به وظایف خود عمل کنند نیز تقدیر و تشکر می‌نمایم.


    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: امیدوارم بتوانیم در کنار یکدیگر روز به روز بر نشاط، شادی و امید شهر مشهد اضافه کنیم تا شهروندان روز به روز بتوانند این نشاط و امید را بیشتر احساس کنند.
    لازم به ذکر است؛ در پایان این همایش به قید قرعه، به ۶ نفر از خانواده‌های حاضر، دوچرخه هدیه داده شده و تعدادی تجهیزات ورزشی نیز به خانواده کارکنان شهرداری مشهد اهدا شد. 

    تعداد بازدید: 71
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد