•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 77
    کد: 150848
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهدمقدس در برنامه رادیویی «شهرما»

    واقعی شدن و کاهش هزینه های مدیریت شهری یکی از اولویت های شورای پنجم است

    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهدمقدس در برنامه رادیویی «شهرما» گفت: بخشی از هزینه های جاری شهرداری از سال 95 با افزایش چشمگیری روبرو بوده و از این رو واقعی شدن و کاهش هزینه های مدیریت شهری یکی از اولویت های شورای پنجم است.
    واقعی شدن و کاهش هزینه های مدیریت شهری یکی از اولویت های شورای پنجم است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، بتول گندمی امروز و در برنامه زنده رادیویی «شهرما» ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت و روز معلم، اظهارکرد: در راستای برنامه هایی که در دستور کار قراردارد، کاهش هزینه های جاری شهرداری یکی از اولویت های شورای پنجم است.

    گندمی خاطرنشان افزود: در بودجه مصوب سال 97 اعلام کردیم که یکی از رویکردهای ما کاهش هزینه با رویکرد افزایش درآمدی خواهد بود؛ در این زمینه متاسفانه از سال 95 با افزایش چشمگیری در بخشی از هزینه های جاری شهرداری روبرو بوده و هستیم.

    وی با بیان اینکه واقعی شدن هزینه ها و کاهش آنها جزو دستورکارهای شورای پنجم است، گفت: در این خصوص تبصره هایی گذاشته شده و به شهرداری نیز تکلیف کرده‌ایم که تا پایان اردیبهشت‌ماه، هزینه‌های خود را در بخش های متعددی بررسی و ارزیابی نمایند و سپس نتیجه را به کمیسیون برنامه و بودجه منتقل کنند.

    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در تشریح اولویت های این کمیسیون برای مسائل شهری، گفت: یکی از مهمترین اولویت‌ها دریافت کمک های دولت و سهم شهروندان مشهد است و بتوانیم سقف درآمدهای پایدار را افزایش دهیم.

    گندمی خاطرنشان کرد: قوانین وضع شده پیرامون قانون مالیات برارزش افزوده به گونه ای پیش میرود که سهم کلانشهرها و شهروندان ساکن در مراکز استان‌ها را هرساله کاهش می‌دهد؛ جلوگیری از این اتفاق، نیازمند هماهنگی بین نمایندگان شوراها و مجلس شورای اسلامی است که به تبع امری زمانبر بوده ولی رویکردی است که باید آن‌را دنبال کنیم. 

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد