•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 67
    کد: 146300
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
    عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تاکید کرد؛

    شهروندان در مدیریت شهر دخیل و تاثیرگذار باشند

    عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شهروند محوری به این معناست که شهروندان باید در مدیریت شهر دخیل باشند و تاثیرگذار؛ شناخت مشکلات مناطق و به دست آوردن نظرات ساکنان آن یکی از راهکارها و برنامه های عملیاتی این دوره از مدیریت شهری است.
    شهروندان در مدیریت شهر دخیل و تاثیرگذار باشند

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحسین ودیعی شب گذشته و در مراسم جشن انقلاب که در فرهنگسرای قرآن و عترت منطقه 3 شهرداری و با حضور اعضای شوراهای اجتماعی محلات این منطقه برگزار شد، اظهارکرد: 22 بهمن ماه، روز انقلاب و پیروزی نهضت اسلامی و به تعبیر حضرت امام(ره) روز انفجار نور بوده که این روز فرخنده را تبریک و تهنیت می‌گویم.


    ودیعی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز گذشته، گفت: حرکت عظیم مردم ایران در سراسر کشور بار دیگر وحدت و همدلی ملتی را نشان داد که بر آرمان های بهمن 57 پایدار هستند.


    وی با بیان اینکه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی واژه های کلیدی در شعارهای مردمی از زمان انقلاب تا به امروز بوده است، افزود: مردم به این جمع‌بندی رسیده بودند که نظام سلطنتی اصلاح ناپذیر است و این 3 کلمه کلیدی با قراین مشخصی در جامعه باید مستقر و اجرا شود.


    ودیعی افزود: انقلاب اسلامی آرمان هایی والایی دارد و امروز تا تحقق کامل این آرمان‌ها فاصله زیادی داریم؛ همه ما به مسیری که رفته‌ایم پایبند هستیم و باید این راه را ادامه دهیم.


    عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد از عزم راسخ پنجمین دوره مدیریت شهری برای داشتن شهری آباد، بانشاط و باامید خبرداد و افزود: شهر هوشمند، شهروند محور و شهر امید و شهر زندگی جزو راهبردهای مختلفی هستند که در این دوره برای پایتخت معنوی ایران اسلامی ترسیم شده و به آنها خواهیم پرداخت.


    ودیعی در اشاره به موضوع شهر شهروند محور، گفت: شهروند محوری به این معناست که شهروندان باید در مدیریت شهر دخیل باشند و تاثیرگذار؛ شناخت مشکلات مناطق و به دست آوردن نظرات ساکنان آن یکی از راهکارها و برنامه های عملیاتی این دوره از مدیریت شهری است.


    شهر هوشمند از دیگر موضوعاتی بود که ودیعی به تشریح آن پرداخت و اظهارکرد: نیازهای مختلف شهروندان باید در محل سکونت ایشان پاسخ داده شود و نیازی به این نباشد که از منزل خود خارج شوند و صرفا برای کار و تفریح به بیرون از خانه بروند.


    ودیعی در پایان نقش مردم در مدیریت شهر را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: مجموعه شورا و شهرداری دست یاری به سوی شهروندان دراز میکند و نیازمند یاری ایشان برای بهبود ارائه خدمات است. 

    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد