•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 75
    کد: 145574
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۱۳
    رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درمراسم غبارروبی مزار شهدا:

    تکریم خانواده شهدا وظیفه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی ایران است

    رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درمراسم غبارروبی مزار شهدا تکریم خانواده شهدا را وظیفه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.
    تکریم خانواده شهدا وظیفه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی ایران است


    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمد حسین ودیعی در مراسم غبار روبی گلزار شهدای آرامستان بهشت رضا(ع) ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر، به روح بنیانگذار انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافعین حرم درود و سلام بی پایان نثارکرد.

    ودیعی که جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس است درباره فعالیتهای خود در دوره پیش از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: درآن دوران به عنوان دانش آموز13 ساله در راهپیمایی ها حضور می یافتم و عکس ها و پلاکاردهایی را حمل میکردیم که بر روی آن خواسته و آروزی مردم یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نقش بسته بود.

    وی اظهار کرد: شهدا با روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی در راه رسیدن به آرمان های والای خود از گرانبهاترین کالای هستی که بسیار ارزشمند است گذشتند.

    وی با بیان اینکه به عنوان خدمت گزار کوچک مردم تمام تلاش خود را برای زنده نگاه داشتن آرمان های شهدا به کار خواهد گرفت افزود: وظیفه تکریم شهدا و خانواده آنها بر عهده همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی ایران است زیرا این امر درحقیقت ارزش گذاری برای خود و نشانه قدرشناسی ما در قبال ایثارگری آنهاست.

    رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تاکید کرد: با شناخت راه شهدا و آرمانهای آنها و گام برداشتن در این مسیر خون آنها پایمال نخواهد شد و به اهداف آنها نزدیک تر خواهیم شد.

    در جریان این مراسم رییس و اعضای شورای شهر بر مزار شهید مجید رضا موحدی زاده برادر نایب رییس شورای شهر که خود از فرماندهان دوران دفاع مقدس است نیز حضور یافتند و با قرائت فاتحه، عطر افشانی و نثار شاخه گل به مقام والای شهید ادای احترام کردند. 

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد