•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 108
    کد: 143131
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
    با حضور اعضای کمیته نظارتی شماره دو شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفت؛

    قدردانی از تعهد و وظیفه شناسی

    اعضای کمیته نظارتی شماره دو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با حضور در منطقه دو از پاکبان دلسوز شهرمان که در هفته گذشته فیلمی از وظیفه شناسی وی در فضای مجازی منتشر شوده بود تقدیر کردند.
    قدردانی از تعهد و وظیفه شناسی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، صبح امروز با حضور اعضای کمیته نظارتی شماره دو شورای شهر مشهد از پاکبان وظیفه شناس مشهدی تقدیر به عمل آمد.

    صبح امروز پس از برگزاری جلسه هفتگی کمیته نظارتی شهرداری منطقه دو اتفاقی غیر منتظره رقم خورد و با حضور اعضای کمیته نظارتی شماره دو و شهردار منطقه از پاکبان متعهد و دلسوز شهرمان محمد علی جوهری قدردانی شد.

    شهناز رمارم در این باره گفت: هفته گذشته فیلمی توسط شهروندان مشهدی در فضای مجازی منتشر شد که در آن یکی از پاکبانان خدوم شهرمان در هوای سرد پاییز با دست خالی در حال شستشوی علائم ترافیکی سر چهار راهی در منطقه 2 بود.

    وی ادامه داد: بعد از انتشار فیلم این مرد دلسوز که با علاقه و در شرایط سخت در حال انجام وظیفه بود، طی یادداشتی در صفحه مجازی شخصی از شهردار منطقه خواستم تا نسبت به شناسایی این پاکبان اقدام نمایند.

    عضو شورای شهر اظهار کرد: امروز با دعوت شهردار منطقه از پاکبان زحمت کش شهرمان قدر دانی شد تا این حرکتی نمادین باشد در راستای ارج نهادن به اقدامات شایسته و ارزش آفرینی که در شهرمان صورت میگیرد.

    رمارم با بیان آنکه پاکبانان از نیمه شب تا صبح به تمیزی و رفت و روب شهر مشغول هستند، گفت: پیام این مراسم، تقدیر از ایثار بود و این نکته را درخود نهفته داشت که کارهای خوب این عزیزان دیده می شود.

    وی اظهارکرد: اگر برای همه افراد شاغل ایجاد انگیزه نشود به تدریج دچار فرسودگی شغلی شده و بی انگیزگی باعث آسیب و صدمه به کل جامعه است لذا مدیریت منابع انسانی باید با ترویج فرهنگ قدردانی از سرمایه های خوب انسانی به شایستگی از آنها محافظت کنند.

    رمارم با ابراز امیدواری نسبت به ادامه چنین کارهای شایسته ای، بیان کرد: شهروندان، مدیریت شهری را در جریان موارد مشابه قرار دهند تا ما نیز به وظیفه خود عمل کنیم. 

    تعداد بازدید: 108
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد