• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 157
   کد: 136753
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
   در جلسه اعضای شورای شهرمشهد با معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی مطرح شد؛

   شورای شهر در صورت تامین منابع از شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر حمایت می کند

   رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر مشهد بر ضرورت حمایت از اقدامات پیشگیرانه و درمانی درخصوص معتادان متجاهر تاکید کرد.
   شورای شهر در صورت تامین منابع از شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر حمایت می کنید
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، بتول گندمی، محمد حاجیان شهری و احسان اصولی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری با محوریت ماده 16 " نگهداری و درمان معتادان متجاهر حضور یافتند.
    
   بتول گندمی رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر مشهد ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از اقدامات پیشگیرانه و درمانی درخصوص معتادان متجاهر گفت : بودجه سال 96 شهرداری 2 هزار و 900 میلیارد تومان پیش بینی شده است که از این مقدار 591 میلیارد تومان در 6 ماه نخست سال محقق شده است.
    
   وی ادامه داد: در حال حاضر شهرداری مبلغ 15 هزار میلیارد به پیمانکاران خود بدهکار است، که تاثیر بسیاری بر اشتغال قسمتی از شهر داشته است.
    
   رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر درباره اعتبارات تخصیص یافته به مبارزه با مواد مخدر در سال های گذشته اظهار کرد: در 4 سال گذشته شورای شهر از محل اعتبارات فرهنگی و اجتماعی مبالغی را برای این موضوع اختصاص داده است، در حال حاضر با گذشت 6 ماه از سال  92 درصد اعتبارات فرهنگی و اجتماعی پیش خور شده است.
    
   گندمی اشاره ای نیز به مطالبات شهرداری از دستگاه های دولتی داشت و تصریح کرد: اگر منابع درآمدی شهرداری در 6 ماه آینده تامین شود از محل مازاد بودجه برای حمایت از شورا ی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اختصاص خواهد داد.
    
   گندمی تاکید کرد : با توجه به وضعیت بحرانی شهرداری مشهد، نمی توانیم وعده ای بدهیم که محقق نشود.
    
   حاجیان رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهری با بیان اینکه اعتیاد آسیب اجتماعی است که دامن گیر همه افراد جامعه خواهد شد لذا پیشنهاد می کنم، با مشخص کردن اولویت ها، بخشی از اعتبارات را به این موضوع اختصاص دهیم تا اهدافی که مقصود همه ماست محقق شود.
    
   احسان اصولی رییس کمیسیون فرهنگی  شورا با تاکید بر ضرورت مبارزه با مواد مخدر گفت: رویکرد شورا و شهرداری مشهد صرف منابع در حوزه ماموریت هایی است که قانون برای ما مشخص کرده است لذا در صورت در اختیار داشتن منابع کافی ضمن انجام وظایف قانونی از برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر حمایت خواهیم کرد.
   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1017    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,302,127
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد