• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 160
   کد: 136409
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی مشهد در آیین آغاز سال تحصیلی در مدرسه شاهد طاها؛

   در شورای شهر بنا را بر مسائل فرهنگی و آموزش و پرورش گذاشتیم

   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: آموزش و پرورش از ارکان مهم جامعه بوده و ما نیز در شورای پنجم پایه و بنا را بر مسائل فرهنگی و آموزش و پرورش گذاشتیم.
   در شورای شهر بنا را بر مسائل فرهنگی و آموزش و پرورش گذاشتیم
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، احسان اصولی امروز یکم مهرماه ضمن حضور در آیین آغاز سال تحصیلی در مدرسه شاهد طاها و با حضور در جمع دانش آموزان این مدرسه، خاطر نشان کرد: واقعیت این است که ما در شورای پنجم که با رای شما و با شعار تغییر بر سر کار آمد مبنای همه چیز را آموزش و پرورش و فرهنگ قرار دادیم و پایه هر چیز از آموزش و پرورش شروع می شود.
    
   وی با اشاره به مصوبه اخیر شورای پنجم در خصوص آموزش و پرورش، بیان کرد: این حداقل کاری بوده که در خصوص آموزش و پرورش انجام دادیم و شورای شهر در این دوره هم در بحث سخت افزاری و هم نرم افزاری حامی آموزش و پرورش خواهد بود.
    
   اصولی عنوان کرد: از همه شما نخبگان تقاضای همکاری، همیاری و مساعدت داریم و به سوی شما دست یاری دراز می کنیم ، دست یاری ما را دریابید و هر نقطه نظری دارید از ما دریغ نکنید.
    
   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: حضور ما در شورای شهر به معنای حضور شما تلقی می شود و ما خصوصا در کمیسیون فرهنگی منتظر دریافت نقطه نظرات شما هستیم.
    
   وی همچنین خطاب به دانش آموزان گفت: 32 سال پیش در چنین روزی در اینچنین صف هایی ایستاده بودم و باید بگویم که زمان به سرعت می گذرد و شما باید بدانید که همه آینده این کشور و فرزندان ما از شما نشات میگیرد و سرنوشت ت ما به نوع آموزش، رفتار و نگاه شما گره خورده است.
    
   وی ادامه داد: شما روزهای مهمی را پشت سر می گذارید، قدر این روزها را بدانید و بدانید شما مهم ترین و سرنوشت ساز ترین روزهای زندگیتان را در اینجا می سازید.
    
   اصولی ادامه داد: خوب درس بخوانید و از تجربه بزرگترها استفاده کنید. تلاش کنید و بدانید که خیلی زود و مثل چشم بر هم زدن این روزهای زندگی می گذرد و شما تنها باید درس بخوانید و قدر این روزها را بدانید.
   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1032    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,302,142
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد