• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 102
   کد: 136138
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   از دخالت های سلیقه‌ای در حوزه هنر شهر مشهد اجتناب خواهیم کرد

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: از دخالت های سلیقه‌ای در حوزه هنر شهر مشهد که طی سال های گذشته هنرمندان شهر را آزار داده اجتناب خواهیم کرد.
   از دخالت های سلیقه‌ای در حوزه هنر شهر مشهد اجتناب خواهیم کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی که در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) برگزار شد، اظهارداشت: شما مردم مشهد در حماسه روز 29 اردیبهشت ماه با حضور پررنگ خود توانستید پیام و اثری را با رای خود برجای بگذارید که منجر به ایجاد تغییر در حوزه مدیریت شهری مشهد شد.

   اصولی با بیان اینکه مردم مشهد این پیام را به گوش همه رساندند، افزود: پیام، رویکرد و عمل شما مردم عزیز، در سطح شهر مشهد و در حوزه مدیریت شهری این شهر مشهود خواهد شد.
    
   وی با اشاره شعار و گفتمان «مشهد شهر امید، شهر زندگی»، خاطرنشان کرد: هنرمندان و مخصوصا فعالان عرصه تئاتر، از جمله قشرهایی هستند که در ایجاد شهر امید نقش بسزایی می‌تواند داشته باشد و به تحقق اهداف در این زمینه کمک نمایند.
    
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در ادامه افزود: شورای پنجم از شما هنرمندان تقاضای کمک و همیاری دارد و دست یاری به سوی شما دراز می‌کند.
    
   اصولی خاطرنشان کرد: مسئولیت سخت و دشواری بر دوش منتخبین شورای شهر مشهد نهاده شده که امیدواریم در این زمینه به موفقیت دست یابیم.
   وی در پایان اظهارداشت: برای انجام فعالیت های هنری در سطح شهر مشهد باید از اهالی این حوزه استفاده کرد و از نیروهای فعال در همین حوزه بهره ببریم؛ از دخالت های سلیقه‌ای که هنرمندان شهر را آزار داده و باعث شده این عزیزان نتوانند هنر خود را به منسه ظهور برسانند، اجتناب خواهیم کرد.
    
   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 844    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,301,954
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد