• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 197
   کد: 134548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
   تکذیب شایعه تعطیلی فرهنگسرای قرآن و عترت :

   شهرداری منطقه 3 میهمان فرهنگسرای قرآن و عترت شد

   احسان اصولی گفت: منطقه 3 شهرداری مشهد بنابه تصمیمات اتخاذ شده توسط شهردار سابق به مدت یکسال میهمان فرهنگسرای قرآن و عترت خواهد بود .
   شهرداری منطقه 3 میهمان فرهنگسرای قرآن و عترت شد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، احسان اصولی شایعه تعطیلی فرهنگسرای قرآن و عترت را تکذیب کرد .
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرمشهد درباره شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی فرهنگسرای قرآن و عترت توضیح داد: در زمان شورای چهارم، شهردار اسبق (سید صولت مرتضوی ) بدلیل فرسوده بودن ساختمان شهرداری منطقه 3 تصمیم
   به جابجایی ساختمان شهرداری و اسکان آن در طبقه زیرین فرهنگسرای قرآن و عترت گرفت .
   به گفته وی : فرسوده بودن ساختمان شهرداری منطقه 3 و عدم وجود امنیت کافی برای ارباب رجوع باعث این تصمیم بوده است و شهرداری منطقه 3 به صورت موقت و به مدت یکسال میهمان فرهنگسرای قرآن وعترت خواهد بود .
   اصولی درباره مکانی که شهرداری منطقه 3 در آن جانمایی شده است تاکید کرد: طبقه زیرین فرهنگسرای قرآن و عترت، انبار و محل نگهداری ضایعات بوده است و با استقرار کادر اداری شهرداری منطقه 3 در این مکان ، درب ورودی مجزا برای مراجعه ارباب رجوع در نظر گرفته شده است و شهروندان جهت بهره مندی از امکانات فرهنگسرا ازدرب جداگانه ای وارد فرهنگسرا می شوند لذا در فعالیتهای فرهنگسرا هیچ خللی وارد نخواهد شد .
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورا درباره رویکرد شورای پنجم به عملکرد فرهنگسراها اظهار کرد: شورای پنجم بنای کار خود را بر شناخت دقیق از وضع موجود در فرهنگسراها گذاشته است و در نظر دارد در طی جلساتی که بامدیران و کارشناسان فرهنگسراها برگزار می کند برنامه های آنها را دریافت کند و پس از پایان مرحله واکاوی براساس برنامه هایی که به مردم ارائه کرده ایم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهیم کرد .
   اصولی درباره وضعیت فعلی فرهنگسرا ها نیز گفت : فرهنگسرا ها از شرایط ایده آل ومطلوبی برخوردار نیستند و باید درآینده به سمت تحرک و پویایی بیشتر حرکت کنند تا بتوانند نیازهای فرهنگی ،اجتماعی و آموزشی جامعه و مردم شهر را پاسخگو باشد.
   وی درخصوص برنامه های آتی کمیسیون فرهنگی نیز خاطر نشان ساخت : پس از مطالعه وضع موجود و دستیابی به شناخت لازمه از عملکرد فرهنگسراها ، وضع مطلوب را تعریف می کنیم و تصمیمات کمیسیون را اعلام خواهیم کرد .
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورا ضمن اشاره به مطالعاتی که در طول 3 ماه دوران انتقالی توسط شورای پنجم انجام شده است تصریح کرد : شورای پنجم معتقد است، بخش فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری به لحاظ اهمیت در جایگاه بالایی قرار دارد زیرا بسیاری از معضلاتی که دست به گریبان مردم است را می توان با ابزارهای فرهنگی وآموزش وبا استفاده از فضای تبلیغی به نحوی اصلاح کرد و بهبود بخشید که شرایط بهتری در جامعه ایجاد شود .

    


   خانی

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 851    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,301,961
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد