• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 15982
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۶/۲۵

   تغییر خطوط اتو بوس رانی باید با اطلاع شورای اسلامی شهر انجام شود

   تغییر خطوط اتو بوس رانی باید با اطلاع شورای اسلامی شهر انجام شود

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه هر گونه تغییر مسیر خطوط اتو بوس رانی را منوط به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، رعایت زمان تغییر خطوط و نحوه ی اطلاع رسانی مناسب به شهروندان دانست.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرمشهد عباس شیر محمدی ضمن بیان این مطلب افزود:در حالیکه شورا به شدت مخالف تغییر خطوط اتوبوس رانی است تاکید دارد تا هر گونه تغییر ی بسته به شرایط زمانی و مکانی زیر نظر شورا انجام بگیرد و این موضوع که برخی خطوط نظیر خط 19 تغییر کرده است هنوز به اطلاع شورا نرسیده و شهروندان اعتراضات خود را اعلام نکرده اند.

   وی درادامه با بیان اینکه برخی از شهروندان براسا س مکان و زمان خطوط اتوبوس محل تحصیل فرزندان و اشتغال خویش را برنامه ریزی می کنند Tهر گونه تغیییر بدون اطلاع رسانی مطلوب را امری غیر منطقی و قابل قبول دانست و عنوان کرد: دو سال پیش این موضوع به همین صورت از سوی اتو بو سرانی اتفاق افتاده بود که اعضای شورای شهربه شدت به آن اعتراض کردند.

   و ی با بیان اینکه شورا به اعتراض شهروندان دراین خصوص رسیدگی می کند، خاطر نشان کرد:اگرچه این موضوعات بایستی با هماهنگی بیشتر از سوی مسئو لان اتو بو س رانی دنبال شود، ولی رسانه ها باید به این موضوع توجه کنند که انجام چنینی اموری نباید به منزله نادیده انگاشتن سایر خدمات این سازمان و سایر مجموعه های شهرداری باشد .

   وی انجام هر گونه سیاه نمایی در پرداختن به معضلات شهری بدون توجه به خدمات صورت گرفته درحوزه های مختلف شهرداری را کاری غیر واقع خواند و توضیح داد: سا زمان اتوبو سرانی در حال حاضر از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های خود درراستای بهبود حمل و نقل شهری با توجه به و جود کمبود ها و اعتبارات لازم دراین بخش استفاده کرده و خدمات رسانی مطلوبی را دراین رابطه ارائه نماید.

   و ی همچنین درپاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص صدور 30 هزار رای قلع بنا انجام نشده از سوی کمیسیون ماده 100 نیز اعلام کرد: این امر که تعداد آرای قلع بنا صحیح است جای سوال دارد اما درباره ی این موضوع که بر اساس مصوبه جدید شورامالکان که برای سا ختمان های آنها رای قلع بنا صادر شده است تخفیف داده می شود، به این دلیل است که برخی از آرا ی قلع بنا در شرایط زمانی فعلی و با توجه به مقرارت جدید قابل تبدیل به جریمه شدن بوده و یا برخی از آنها با توجه به بررسی های انجام شده نادرست بوده است.

   وی در ادامه با اشاره به اینکه دربرخی از تخلفات نیز از قاعده اخف استفاده می شود، افزود: این اصطلاح حقوقی است که می توان بر اساس آن دررسیدگی به تخلفات نسبت به آنها با تخفیف و یا تعدیل برخورد شود .س/ش31173

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2589    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,913
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد