• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 83
   کد: 15974
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۶/۰۲

   با توجه به فرارسیدن هفته ی دولت مطرح شد: دولت در تبدیل مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام نقش به سزایی دارد

   با توجه به فرارسیدن هفته ی دولت مطرح شد: دولت در تبدیل مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام نقش به سزایی دارد

   رئیس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دولت در تبدیل مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام نقش به سزایی دارد .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد جواد داودآبادی درگفتگو با خبر نگارپایگاه ضمن بیان این مطلب افزود: یکی از فعالیت های مثبت دولت در خصوص توجه به مشهد تشکیل کارگروه زیارت است که این موضوع تا کنون از طریق پیگیری بودجه های مورد نیاز و برنامه ریز های لازم در حال انجام است .

   وی با بیان اینکه تحول اساسی و توسعه ای درمشهد از طریق اجرای مکانیزم های دولتی دست یافتنی است، افزود: مشهد به عنوان دومین کلانشهر مذهبی جهان ظرفیت و پتانسیل بسیاری در زمینه مدیریت شهری دارد که تحقق این امر تنها از طریق حمایت های دولت و التزام ساز مان های مختلف به این ظرفیت قانونی امکان پذیر است.

   رئیس کمیسیون فنی، عمران و طرح ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه از طریق سیستم واحد و یکنواخت می توان هماهنگی لازم میان سازمان ها و دستگاه ها ی مختلف رافراهم کرد، اظهار داشت: از طریق اجرای مدیریت واحد، می توان سازمان های مختلف شهری را در جهت هم خوانی مناسب با خواسته های مردمی سوق داد.

   وی در ادامه به عدم تحقق مصوبات دولت در خصوص شهر مشهد اشاره کرد و افزود: بلاتکلیفی حریم مشهد وعدم تخصیص 50هکتار زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن ارزان قیمت ازمهم ترین این مصوبات به شمار می آید.م/ن 3153

   تعداد بازدید: 83
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 488    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,649
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد