• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 198
   کد: 78270
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
   محمود عامری فرد :

   بی‌حرمتی به شهدا قابل بخشش نیست

   عضو شورای شهر مشهد گفت: بی‌حرمتی جمعیت موسوم به دوست‌داران مشهد به مقام شهدا قابل بخشش نیست.
   بی‌حرمتی به شهدا قابل بخشش نیست

   محمود عامری فرد، در پی هتاکی به شهدای گمنام مدفون در جبل النور کوهسنگی مشهد، اظهار داشت: به عنوان یک عضو شورای اسلامی شهر مقدس مشهد از همه فرهیختگان حوزه و دانشگاه و نخبگان و دلسوزان و مدیران متعهد شهری که در طول دو سال عمر شورای چهارم، ما را مورد لطف خود قرار داده و با شرکت در مباحث تخصصی و کارشناسی به پیشبرد امور شهری کمک کرده‌اند تشکر می‌کنم و پیشاپیش دست آنانی را که دوست دارند در توسعه شهر عالم آل محمد (ص) حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) کمک بنمایند را به گرمی می‌فشارم.
   اما امروزه عده‌ای که خود را شکست خورده در انتخابات شوراها می‌دانند به اسم دلسوزی توسعه شهری مبادرت به عقده‌گشایی نموده و هرروز به نحوی لب به انتقاد، گلایه، سیاه‌نمایی، تهمت و افترا نسبت به شورای اصولگرای شهر مشهد و شهردار محبوب و انقلابی آن می‌زنند.
   یک روز به اسم دفاع از جامعه‌ی فرهنگ و ادب در کمال بی‌ادبی و بی‌اخلاقی منتخب شورای شهر مشهد یعنی شهردار و سکان‌دار مدیریت این شهر مقدس را با بی‌حرمتی مورد اهانت قرار می‌دهند؛ شهرداری که در مدت عمر کوتاه خدمتی خود پروژه‌های بزرگ عمرانی، خدماتی و بهداشتی را با سرانگشت تدبیر به سرانجام رسانده و با توجه ویژه به مناطق محروم حاشیه شهر، مباحث فرهنگی، مسجدمحوری، تقویت بنیاد زائر و ساخت زائرسرای ارزان‌قیمت موجبات رضایت مدیران شهری، کشوری، علما و مراجع و مردم ولایتمدار مشهد را باعث شده است.
   یک روز در وصف و دفاع از زالوصفتانی که چنگال کثیف خود را به بیت‌المال انداخته و منافع این شهر را سال‌ها به نفع خود مصادره کرده بودند مرثیه خوانی نموده که اینان سرمایه‌گذار هستند و چرا همچون گذشته بیت‌المال را به پای آنان نمی‌ریزید و سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهید؟
   یک روز در دفاع از آنانی که در عرصه ساخت‌وساز با زیرپا گذاشتن قوانین شهرسازی اقدام به تخلفات ساختمانی کرده و سود خود را در تخلف انگاشته‌اند مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد را به باد انتقاد گرفته که چرا قیمت جریمه تخلف متخلفان را بالا برده‌اید و زمینه تخلف را کم کرده‌اید و به این وسیله در غم رکود اقتصادی اشک می‌ریزند و امروز جریانی موسوم به جمعیت دوست‌داران توسعه مشهد در جسارتی بزرگ به مقام شامخ شهیدان گمنام مدفون در جبل‌النور بوستان کوهسنگی اقدام به هتاکی نموده است.
   اینان به خیال شوم در نهان و ضمیر پنهان خود با باغ ‌موزه دفاع مقدس که قرار است در گوشه‌‌ای از بوستان کوهسنگی و در جوار جبل‌النور شهیدان گمنام ساخته شود مقابله می‌کنند و با بی‌شرمی خطاب به جامعه خبرنگاران عزیز آنان را به مقابله با فرهنگ جهاد و شهادت فرا می‌خوانند.
   ملت انقلابی و ولایتمدار ما در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی شاهد انواع تهدیدات و دسیسه‌های دشمنان و فتنه‌های فتنه‌گران بوده است و امروز از هتاکی و بی‌حرمتی برخی عناصر معلوم‌الحال تعجب نمی‌کند. چرا که در گذشته برخی افراد هتاک به نام اصلاحات هیچ حد و مرزی را رعایت نکرده و از خالق هستی گرفته تا پیامبر گرامی اسلام (ص)،‌ ائمه معصومین (ع)،‌ بنیانگذار انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب و شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و... همه را با بی‌شرمی هتک حرمت نموده‌اند.
   یقیناً امت انقلابی شهیدپرور و ولایت مدار این شهر به این جریانات سیاسی مطرود اجازه عرض اندام نمی‌دهند و با مشت آهنین پاسخ یاوه‌گویی آنان را خواهند داد.
   محمود عامری فرد عضو شورای اسلامی شهر مشهد

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4565    بازدید کنندگان دیروز: 5332    کل بازدید ها : 5,926,496
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد