• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 47
   کد: 220364
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   ساماندهی اراضی ارتش با همدلی میان دستگاه‌ها رقم خورد

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: یکی از موضوعات مهمی که مردم مشهد طی روزهای اخیر در جریان آن قرار گرفته‌اند، تفاهم میان دستگا‌ه‌های اجرایی برای ساماندهی اراضی لشکر 77 پیروز خراسان بود.
   ساماندهی اراضی ارتش با همدلی میان دستگاه‌ها رقم خورد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، مهدی ناصحی در گفت‌و‌گویی پیرامون ساماندهی اراضی ارتش اظهار کرد: یکی از موضوعات مهمی که مردم مشهد طی روزهای اخیر در جریان آن قرار گرفته‌اند، تفاهم میان دستگا‌ه‌های اجرایی برای ساماندهی اراضی لشکر 77 پیروز خراسان بود.

   وی با بیان اینکه ساماندهی اراضی ارتش شیوه نوینی برای تفاهمات بود که انجام آن در گذشته سابقه نداشت، گفت: به واسطه این اقدام، تفاهم بسیار خوبی میان فرماندهان ارتش، مدیران شهری و استانی و آستان قدس رضوی اتفاق افتاد.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: امیر حیدری، فرمانده دلاور نیروی زمینی ارتش و امیر آذریان، فرماندهی قرارگاه منطقه‌ای ارتش در شمال شرق نقش بسیار مهم و اثر گذاری در انجام این اقدام به نفع مردم ایفا کردند؛ امیر آذریان همچون دوران دفاع مقدس، نقش بسیار اثرگذاری با خلوص نیت و ایثارگری به عنوان فرماندهی یگان‌های مرتبط با ارتش در منطقه شمال شرق ایفا کردند.

   ناصحی با اشاره به اینکه فرماندهان ارتش با تاسی از ایثار و رشادت‌های دوران دفاع مقدس موجبات ساماندهی اراضی ارتش را فراهم آوردند، گفت: این اقدام با اتکا به همدلی فرماندهان ارتش و مدیران شهری و آستان قدس رضوی صورت پذیرفت.

   وی تصریح کرد: با موافقت در سطوح مختلف استانی، کمیسیون ماده پنج، سطوح ملی شورای عالی معماری و شهرسازی و شورای اسلامی شهر مشهد اتفاق مبارکی رقم خورد؛ شیرینی این اتفاق متوجه همه مسئولین این شهر است و امیدواریم در آینده نیز در پروژه‌های مشابه، این سطح از همکاری و همدلی صورت پذیرد تا همه مردم از این همگرایی، بهره‌مند شوند.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: به مردم و مسئولین شهری و استانی اطمینان خاطر می‌دهیم که مدیریت شهری تمام همت خود را برای محقق شدن منافع مردم و دستگاه‌ها به کار خواهد بست. 

   تعداد بازدید: 47
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2088    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,585
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد