• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 25
   کد: 220275
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مطرح کرد؛

   ارتقاء ورزش مشهد با تکیه بر ظرفیت پیشکسوتان و بدنه متخصص

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: برای رسیدن به روزهای خوب ورزش مشهد و بازیابی جایگاه واقعی آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و در این مسیر از ظرفیت پیشکسوتان و بدنه متخصص بهره‌ خواهیم گرفت.
   ارتقاء ورزش مشهد با تکیه بر ظرفیت پیشکسوتان و بدنه متخصص

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، سیدحسین علوی‌مقدم در گفتگویی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس که با حضور پیشکسوتان فوتبال استان برگزار شد، اظهارکرد: شورای ششم و مدیریت شهری مشهد، نگاه ویژه‌ای به حوزه ورزش دارد و براساس همین دغدغه‌مندی بود که برای اولین بار در نظام شورایی کشور، کمیسیونی ویژه این حوزه تعریف شد.

   وی افزود: بسیار خرسندیم که شورای ششم شهر مشهد مقدس، بنیانگذار این حرکت نو و سیاست‌گذاری جدید نسبت به حوزه ورزش و جوانان بود و پس از این تصمیم، شاهد شکل‌گیری کمیسیون مشابه در برخی از شوراهای اسلامی شهرهای دیگر کشور بودیم.

   علوی‌مقدم از غفلت مسئولین و متولیان استان و مشهد نسبت به حوزه ورزش طی سال‌های اخیر سخن گفت و تصریح کرد: نگاه به این حوزه، به ویژه ورزش قهرمانی نیازمند تغییر و تحول اساسی است؛ باید در مسیر تغییرات سازنده گام برداشت و موجبات ارتقاء ورزش استان و مشهد را فراهم آورد.

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: یکی از مصداق‌های عینی و بارز این تغییر نگاه سازنده را طی روزهای اخیر و در برگزاری مسابقات ورزشی «جام رمضان» شاهد بودیم؛ رویدادی مردمی که شور و نشاط وصف‌ناپذیری را در بین جامعه هدف، ورزشکاران و جوانان مشهدی، ایجاد کرد و فعالیت‌های ورزشی را ساماندهی کرد.

   علوی‌مقدم از عزم و نگاه ویژه شورای شهر و مدیریت شهری در این دوره نسبت به حوزه ورزش پایه سخن گفت و تصریح کرد: با جدیت پیگیر این موضوع در قالب تیم «مقاومت شهرداری» هستیم و در رشته‌های مختلف این تیم فعالیت خواهد کرد.

   وی افزود: در این خصوص، علاوه بر نظرسنجی عمومی، از نقطه نظرات تخصصی پیشکسوتان هم بهره خواهیم گرفت و از تجارب آنها استفاده می‌کنیم.

   علوی‌مقدم گفت: پیشرفت و توسعه ورزش مشهد و استان در گرو بهره‌گیری از تجارب ارزنده پیشکسوتان، متخصصان و کارشناسان و توجه ویژه به سنین پایه است؛ بی‌شک برای رسیدن به روزهای خوب ورزش مشهد و بازیابی جایگاه واقعی آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و نشست‌های مختلفی را با پیشکسوتان حوزه‌های مختلف در برنامه داریم. 

   تعداد بازدید: 25
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1677    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,174
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد