• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 77
   کد: 220262
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد:

   حضور در رویداد بین المللی «ماه امت» و دیدار با خانواده «شهید اصلانی» توسط معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور

   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اجرای رویدادهای بین المللی همچون «ماه امت» با هدف همگرایی میان کشورهای دوست و همسایه تاکید دارد.
   حضور در رویداد بین المللی «ماه امت» و دیدار با خانواده «شهید اصلانی» توسط معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، فاطمه سلیمی در گفت‌و‌گویی پیرامون حضور انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در مشهد اظهار کرد: نخستین رویداد بین المللی «ماه امت» به مدت 10 شب در منطقه گلشهر برگزار شد و توانست از ظرفیت‌های فعال در این منطقه در راستای همبستگی اجتماعی و بین المللی بهره‌بگیرد.

   وی افزود: معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور با حضور در این رویداد بین المللی به اشتراکات فرهنگی و همراهی و هم سویی با کشورهای همسایه اشاره داشته و بر اجرای رویدادهای بین المللی همچون «ماه امت» با هدف همگرایی میان کشورهای دوست و همسایه تاکید کرد.

   سلیمی تاکید کرد: برپایی این رویداد بین المللی در حاشیه شهر و برگزاری نمایشگاه غذا و لباس کشورهای همسایه از جمله مواردی بود که مورد توجه معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور قرار گرفت.

   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در حاشیه این رویداد، دیداری با دختر شیخ زکزاکی داشت، بیان کرد: بهره‌مندی از اشتراکات، فرهنگی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی میان مسلمانان سراسر جهان ظرفیت عظیمی را فراهم می‌آورد که می‌توانیم به واسطه آن در ایجاد همبستگی‌های اجتماعی و افزایش ضریب نفوذ فرهنگی و اجتماعی گام برداریم.

   وی گفت: روز گذشته به همراه دکتر خزعلی دیداری با خانواده شهید اصلانی و شهید دارایی انجام شد؛ در این دیدار از رشادت‌های همسر و مادر این شهیدان والا مقام که توانستند چنین اسوه‌های جهاد و شهامت را تربیت کرده و در راه حق فدایی کنند، تقدیر شد.

   سلیمی ادامه داد: در این دیدار دغدغه‌هایی از جانب خانواده شهیدان اصلانی و دارایی مطرح و بنا گردید از راه‌های مختلف نسبت به رفع و کاهش مشکلات، اقدام گردد.

   *آمادگی کمک کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر مشهد به دولت در بحث ساختارها و فرآیندهای حوزه بانوان و خانواده

   وی با اعلام اینکه کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد آمادگی کمک به دولت در بحث ساختار، فرآیند و شبکه سازی در حوزه زنان را دارد، بیان کرد: بانوان مشهدی در طول تاریخ جریان ساز بودند و در حال حاضر نیز می‌توانند در عرصه کشوری دستاوردهای شگرف و بزرگی را ایجاد نمایند.

   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: همچنین این آمادگی وجود دارد که پیرامون مباحث مرتبط با هویت بخشی به دختران سرزمینمان، همگام و همراه با برنامه‌های دولت گام برداریم؛ در تلاشیم که با تشکیل هیات اندیشه‌ورز و دعوت از افراد صاحب ایده، برنامه‌ها و فعالیت‌های فاخری در حوزه بانوان و خانواده اجرایی گردد.

   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1813    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,310
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد