• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 220067
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
   اعضای شورای شهر در مراسم تکریم و معارفه مدیران شهری تاکید کردند؛

   از توجه به نیروی انسانی تا عزم جدی برای تحقق شعار سال

   اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران شهری بر لزوم توجه به نیروی انسانی سازمان و عزم جدی مدیریت شهری برای تحقق شعار سال تاکید کردند.
   از توجه به نیروی انسانی تا عزم جدی برای تحقق شعار سال

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری، سرپرست اداره کل منابع انسانی، رئیس دفتر شهردار و مشاور شهردار در حاشیه برگزار شد.

   حسن کریمدادی، رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در این مراسم با تاکید بر لزوم توجه به منابع انسانی، اظهارکرد: منابع انسانی، سرمایه‌های ارزشمند هر سازمان و مجموعه هستند و باید به درستی از ظرفیت آنها بهره گرفت.

   وی افزود: عدم بهره‌برداری مناسب و درست از این ظرفیت‌ها، موجب متضرر شدن هر تشکیلات و سازمانی می‌شود.

   کریمدادی با اشاره به معارفه مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، گفت: این سازمان وظایف سنگین و خاصی را بعهده دارد؛ یکی از مهمترین مسئولیت‌های این مجموعه، کنترل بازار و ساماندهی مشاغل است.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: سازمان میادین علیرغم اینکه در مشهد میدان بار مرکزی نداریم، در حد توان خود بازار را کنترل کرده و به درستی نقش‌آفرینی کرده که شایسته تقدیر است.

   کریمدادی در ادامه با اشاره به انتصاب سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری و گفت: خوشبختانه تاکنون با تاکیدات کمیسیون ایثارگران و پیگیری‌های شهردار، اتفاقات خوبی در بحث تبدیل وضعیت ایثارگران صورت گرفته و می‌خواهیم که این مهم براساس آیین‌نامه‌های اجرایی محقق شود.

    

   مجید دبیریان، رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس نیز با تاکید بر لزوم گام برداشتن در مسیر تحقق و اجرایی کردن سیاست‌گذاری‌های شورای شهر، اظهارکرد: کمیسیون تلفیق درحال بررسی و پایش نهایی سیاست‌ها و راهبردهای شورای ششم برای ابلاغ به شهرداری و ملاک عمل قرار گرفتن در برنامه عملیاتی 4 ساله مدیریت شهری است.

   وی با اشاره به نامگذاری سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، گفت: همه ارکان مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری باید در مسیر تحقق این فرمایشات و شعار گام برداریم؛ در سایه تعامل و همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان، سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری می‌تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند.

   دبیریان افزود: امیدواریم ضمن اجرای دقیق منویات رهبری، در پایان سال با اعداد و ارقام مناسب، بتوانیم رشد و تحول در تمام شاخص‌ها را داشته باشیم.

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1791    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,288
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد