• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 220057
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
   عضو کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   شهرداری باید اهتمام ویژه‌ای نسبت پروژه‌های زودبازده داشته باشد

   عضو کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پروژه‌های زودبازده و اعتمادساز، خط قرمز شورای ششم هستند و شهرداری باید اهتمام ویژه‌تری نسبت به پروژه‌های زودبازده داشته باشد تا هیچگونه خللی در روند اجرایی و تحقق این پروژه‌ها بوجود نیاید.
   شهرداری باید اهتمام ویژه‌ای نسبت پروژه‌های زودبازده داشته باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان در جلسه کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، با بیان اینکه یکی از ابتدایی‌ترین مصوبات شورای ششم، تصویب اختصاص 800 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های زودبازده و اعتمادساز در حاشیه شهر بوده، اظهارکرد: با توجه به محدودیت‌های موجود در منابع مالی شهرداری، مقرر شد که بخشی از این اعتبار، 280 میلیارد تومان، در سال 1400 و مابقی آن در سال 1401 تخصیص یابد.

   وی با بیان اینکه پیشنهاد‌های اولیه پروژه‌های زود بازده، توسط مناطق ارائه شده و باید در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد، گفت: شرایط باید به نحوی پیش برود که در سه ماه نخست سال جاری، تمامی قرارداد‌های این پروژه‌ها منعقد و وارد فاز اجرایی شود.

   حجت‌الاسلام منصوریان، پروژه‌های زودبازده و اعتمادساز را خط قرمز شورای ششم دانست و افزود: متاسفانه روند پیشرفت این پروژه‌ها و فرآیند اجرایی شدن آنها، مطلوب شورای شهر نبوده و گزارش عملکرد مناطق، رضایت‌بخش نیست.

   عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر مشهد مقدس از شهرداری خواست تا اهتمام ویژه‌تری نسبت به پروژه‌های زودبازده داشته باشد و هیچگونه خللی در روند اجرایی و تحقق این پروژه‌ها بوجود نیاید.

   حجت‌الاسلام منصوریان با بیان اینکه طبق گزارش‌های ارائه شده از سوی شهرداری، به منظور تسریع در فرآیندها، اختیار انعقاد قرارداد به سازمان بازآفرینی و مناطق شهرداری تفویض شده، گفت: علاوه بر این، فرآیندها هم از 11 مرحله به 4 مرحله کاهش پیدا کرده و امیدواریم از هفته آینده شاهد بازشدن ردیف اعتبارات پروژه‌های زودبازده و گشایش در این حوزه باشیم.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1758    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,255
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد