• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 79
   کد: 218078
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷
   سخنگوی شورای اسلامی مشهد مقدس مطرح کرد

   حذف ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌های کم اولویت/ پروژه‌های حاشیه شهر جایگزین می‌شود

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: در اصلاح بودجه امسال شهرداری، ۱۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات پروژه‌های دارای اولویت کمتر حذف و به سمت پروژه‌های حاشیه شهر روانه می‌شود.
   حذف ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌های کم اولویت/ پروژه‌های حاشیه شهر جایگزین می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، موسی‌الرضا حاجی بگلو با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم بودجه سال آینده شهرداری مشهدمقدس توجه ویژه به مباحث حاشیه شهر است، اظهارکرد: توسعه متوازن و یکپارچه یکی از دغدغه‌هایی است که در حاشیه شهر مشهدمقدس آن را دنبال می‌کنیم و معتقدیم مساله توسعه متوازن در حاشیه شهر مشهد در سال‌های اخیر مغفول مانده است.

   حاجی بگلو عنوان کرد: شورای ششم مسأله حاشیه شهر و رسیدگی به وضعیت عمرانی و فرهنگی و زیرساخت‌های ورزشی این مناطق را به عنوان یک اولویت و ضرورت دنبال می‌کند.

   عضو کمیسیون ویژه ورزش و جوانان شورای شهر مشهدمقدس تاکید کرد: برای مثال استعدادهای مناسبی در حاشیه شهر مشهد در حوزه ورزش وجود دارد و می‌توان با سرمایه‌گذاری و سیاستگذاری در ورزش محلات مشهد زمینه را برای تزریق این ورزشکاران به بدنه ورزش قهرمانی مشهد در سال‌های آینده فراهم کرد.

   حاجی بگلو گفت: در حوزه عمرانی و زیرساختی نیز با خلأهای اساسی در حاشیه شهر مشهد روبرو هستیم و شورای ششم مشهد با قید اولویت و فوریت در حوزه سیاستگذاری برای این مناطق ورود کرده است.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: برای مثال ۱۱۰۰ میلیارد تومان در اصلاح بودجه از اعتبارات پروژه‌های دارای اولویت کمتر حذف و به سمت پروژه‌های حاشیه شهر روانه می‌شود.

   حاجی بگلو تاکید کرد: بخش زیادی از اعتبارات بودجه‌ای سال آینده نیز در حوزه عمرانی شهر مشهد دیده شده و سبد پروژه‌های حاشیه شهر نیز پررنگ دیده شده است.

   تعداد بازدید: 79
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1911    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,408
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد