• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 100
   کد: 218067
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
   رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده در دیدار با استاندار خراسان رضوی مطرح کرد

   مدیریت یکپارچه زنان و خانواده در استان/ مدیریت شهری آماده تحقق "مشهد؛ شهر بدون معتاد متجاهر زن" است

   رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: از همدلی و رافتی که خداوند در وجود زنان نهاده می‌توان در راستای یکپارچه‌سازی و هماهنگ نمودن توان‌ آنها برای دستیابی به اهداف تعالی جامعه بهره گرفت.
   مدیریت یکپارچه زنان و خانواده در استان


   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، فاطمه سلیمی در نشست مشترک استاندار با بانوان مدیر استان، که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن برگزار شد، ضمن تشکر و قدردانی از بانوان که با نقش‌های متعدد در پیشبرد اهداف جامعه تاثیرگذاری می‌نمایند، اظهارکرد: زنان مشهدی امروز از نسل زنان نوغان هستند؛ همان‌هایی که مهریه خود را بخشیدند تا پیکر مولا و امامشان را آن گونه که شایسته است، تشییع نمایند.

   سلیمی با بیان اینکه همدلی و رافت در میان زنان جز ویژگی‌های بارز این قشر است، گفت: از این همدلی که خداوند متعال در نهاد وجودی زنان به ودیعه گذاشته، می‌توان در راستای یکپارچه‌سازی و هماهنگ نمودن توان‌ آنها برای دستیابی به اهداف متعالی جامعه بهره گرفت.

   رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: دستیابی به این هدف نیازمند وجود نقشه راه واحد در استان و توجه به برش‌های بودجه‌ای حوزه زنان در برنامه‌های استانی و کشوری است.

   سلیمی با بیان اینکه مردان امروز ما رشد یافته در دامان مادران دیروز جامعه‌اند و دختران امروز مادران فردا هستند، تصریح کرد: با توجه به اینکه زنان بیش از ۵۰ درصد جامعه را تشکیل می‌دهند، اهمیت توجه به نیازمندی‌ها و ارتقاء شرایط زیستی آنان از الزامات است چرا که تاثیرگذاری بالایی دارند.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در این نشست بر لزوم مشخص شدن سهم بودجه، اعتبارات و همچنین ساختار زنان در سطح استان و مشهد شد.

   سلیمی با اشاره به اقدامات مدیریت شهری و شورای شهر در هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر، گفت: در این هفته شورای شهر توانست با همکاری شهرداری مشهد و هماهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی استان، ۳۵ خدمت را در حوزه زنان ارایه نماید؛ این همدلی و حرکت جمعی ارزشمند به برکت وجود خانم فاطمه زهرا(س) رقم خورد.

   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در پایان به موضوع مهم زنان معتاد متجاهر اشاره کرد و از تمامی دستگاه‌ها خواستار همکاری، تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌ها و تشکل‌های مردمی دغدغه‌مند برای پاکسازی چهره مشهد مقدس از معتادین متجاهر، به‌ویژه در حوزه زنان شد.

   سلیمی همچنین خواستار ایجاد مسیرهای ارتباطی وسیع‌تر برای زنان با حوزه‌های متعدد مدیریتی شد تا ایده‌ها و ظرفیت زنان توانمند در جهت پیشبرد و ارتقاء نهاد خانواده و در نتیجه جامعه ارائه و مورد استفاده قرار گیرد. 

   تعداد بازدید: 100
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1876    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,373
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد