• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 67
   کد: 218046
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس خبر داد:

   تعیین تکلیف پروژه‌های زودبازده شهرک شهید باهنر

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌‎ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از احصاء، نهایی شدن و تعیین تکلیف پروژه‌های زودبازده شهرک شهید باهنر خبر داد.
   تعیین تکلیف پروژه‌های زودبازده شهرک شهید باهنر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، ایمان فرهمندی، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک و غلامحسین صاحبی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، از محله «شهید بسکابادی» در شهرک شهید باهنر بازدید و نشست صمیمی با جمعی از ساکنان، اعضای شورای اجتماعی و دفتر تسهیلگری محله برگزار کردند.

   فرهمندی در حاشیه این بازدید گفت: یکی از وظایف اعضای شورای شهر به‌عنوان نمایندگان مردم، اطلاع یافتن از مسائل و مشکلات شهروندان و ارائه گزارش‌های دوره‌ای به آنهاست تا در جریان آخرین اقدامات، سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های شورای اسلامی شهر قرار گیرند.

   وی با بیان اینکه محله «شهید بسکابادی» یکی از محلات قدیمی حاشیه شهر بوده که ساکنان آن تقاضای دیدار با اعضای شورای شهر را داشتند، افزود: این بازدید بر همین اساس در دستور کار قرار گرفت؛ خوشبختانه یکی از رویکردهای اصلی شورای ششم در این دوره، «مردم‌محوری» است و اعضای شورای شهر ضمن بازدیدهای میدانی، نشست‌های هفتگی و مستمر نیز در مساجد محلات مختلف برگزار و شهروندان در آن به صورت مستقیم، به طرح مسائل و مشکلات خود می‌پردازند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: در نشستی که با اهالی داشتیم، گزارشی از آخرین اقدامات مدیریت شهری، اصلاح بودجه سال ۱۴۰۰، لایحه بودجه ۱۴۰۱ و همچنین پروژه‌های زودبازده پیشران توسعه در این محله و شهرک شهید باهنر ارائه شد.

   فرهمندی با اشاره به پروژه‌های زودبازده در محله شهرک شهید باهنر و بسکابادی، گفت: 12 پروژه برای این محله در نظر گرفته شده که از جمله آنها‌ می‌توان به بازپیرایی بوستان طوبی، طراحی و احداث مجموعه ورزشی بوستان طوبی، آماده‌سازی معبر، ترمیم و روکش آسفالت معابر شهرک شهید باهنر، ساماندهی سیستم دفع آب‌های سطحی، طراحی و احداث پاتوق محله، ارتقاء بهداشت محیطی، اجرای پیاده‌راه بسکابادی و بلوار حر، طراحی و احداث پارک خطی حدفاصل شهید رجایی و باهنر، پلاک‌کوبی منازل و نصب تابلو شناسایی معابر و بسته پروژه‌های فرهنگی اشتغال و کارآفرینی اشاره کرد.

   وی افزود: بسیار خرسندیم که پروژه‌های احصاء شده به عنوان پروژه‌های زودبازده جزو مطالبات و خواسته‌های مردم از مدیریت شهری هستند و طی امسال و سال آینده در دستور کار اجرا توسط شهرداری قرار خواهند گرفت.

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2110    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,607
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد