• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 218038
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   فعالیت‌های مدیریت شهری براساس «خانواده‌محوری» تعریف شود

   رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بانوان در طراحی‌های شهری، گفت: فعالیت‌های مختلف مدیریت شهری باید خانواده‌محور بوده تا آرامش بیشتری را برای مخاطب خود فراهم آورد؛ در چنین شرایطی، قطعا جامعه بهتر و پویاتری خواهیم داشت.
   فعالیت‌های مدیریت شهری براساس «خانواده‌محوری» تعریف شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، فاطمه سلیمی در مراسم افتتاح بخش گلخانه آموزشی مرکز مشاوره و امداد گل و گیاه بوستان وفا با بیان اینکه خلاء چنین زیرساختی در مشهد مقدس بسیار محسوس بود، اظهارکرد: بی‌شک، بانوان یکی از مخاطبان اصلی این مرکز خواهند بود؛ چراکه آنها نسبت به گل و گیاه حساس بوده و همچون فرزندان خود از آنها مراقبت می‌کنند.

   وی با اشاره به حساسیت بانوان روی گل و گیاه، گفت: بانوان، قشری هستند که سرزندگی، نشاط و شادابی به فرزندان خود منتقل می‌کنند و همین حس مادرانه در نگهداری آنها از گل و گیاه تجلی پیدا می‌کند.

   سلیمی با بیان اینکه مادران امروز، دختران دیروز جامعه بوده، پس دختران امروز ما، مادران فردا هستند، تصریح کرد: طبیعتا به اندازه‌ای که شهرمان با دخنران و خانواده‌ها مهربان‌تر باشد، تاثیر مثبتی روی فرزندان خواهد گذاشت؛ لذا در آینده مدیران قوی‌تر و بهتری خواهیم داشت.

   وی خاطرنشان کرد: بیشترین بهره‌برداران از خدمات معاونت‌های مختلف شهرداری همچون خدمات شهری، بانوان هستند، پس نگاه مدیریت شهری به این قشر از جامعه که بیشترین مخاطب آنهاست، باید جدی‌تر باشد.

   سلیمی، بانوان را جریان‌ساز، تربیت‌کننده و رشددهنده نسل جدید دانست و گفت: پس باید برنامه مشخص و مدونی برای آنها داشته تا یاری‌رسان آنها در این مسئولیت خطیر باشیم.

   رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بانوان در طراحی‌های شهری، افزود: مادران و فرزندان ما در شهر باید احساس راحتی داشته باشند؛ فعالیت‌های مختلف مدیریت شهری باید خانواده‌محور بوده تا آرامش بیشتری را برای مخاطب خود فراهم آورد.

   سلیمی گفت: در چنین شرایطی، قطعا جامعه بهتر و پویاتری خواهیم داشت؛ زنان مشهدی همیشه در تاریخ جریان‌ساز بوده‌اند و این خانواده‌محوری و توجه به مقوله بانوان باید از مشهد آغاز و در سطح ملی و بین‌المللی تسری یابد.

   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1805    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,302
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد